Kategori: Avon Bayan Parfüm

Bayanların için en özel koku çeşitlerini sunan avon bayan parfüm markaları size özel fırsatları görmek için tıkla

Eve Duet Bayan Parfüm

Eve Duet Parfüm

Avon’da bir ilk olarak tabir edilen Eve Duet EDP karıştırılabilen iki parfüm bir arada, ayrı ayrı ya da bir arada kullanabilirsiniz. Gündüz ve gece parfümü olarak ayrılan kokunuz özellikle nilüfer aroması ile dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü oyuncu Eva Mendes tarafından önerilen parfümü hemen denemek için tıklayınız.

Far Away Bayan Parfüm Çeşitleri

Kadınlık hormonlarının daha belirgin hale geldiği 18’li yaşlardan itibaren en çok kullanılan Avon Bayan Parfüm markalarından Far Away yeni bir çeşidi ile karşımıza çıktı, Afrika’nın özgür notalarını bulacağınız Far Away Infinity EDP ile çiçeksi ve meyveli kokular bir arada sunuluyor. Far Away’ın tüm ürünlerini görmek için tıklayınız.

Celebre EDT Bayan Parfüm

Celebre Bayan Parfüm

Çiçeksi kokulardan hoşlanan biriyseniz işte sizin için ekonomik bir parfüm Celebre EDT çiçeksi ve meyveli kokusu ile özellikle sıcak yaz aylarının bunaltıcı etkisinden kendinizi çiçek bahçelerine atmış gibi hissedeceksiniz. Tüm genç kızlar ve kadınlara yönelik bu kokuyu denemeden parfüm almayın.

Cherish Bayan Parfüm

Cherish Bayan Parfüm

İnsanlar doğası gereği en sevdiği şeyler bile olsa bir noktadan sonra sıkılabilir. Özellikle yenilenmek ve farklı deneyimler yaşamak adına arayışlar içine girmektedir. Kullandığı parfümden sıkılan hanımlara yeni bir öneride bulunmak istiyoruz. İlk kullanımdan itibaren tutkunu olacağını bir marka Avon Cherish EDP, 3 farklı aromayı aynı anda yaşayacağınız yeni kokumuzu denemek için sizde %50 indirim fırsatından […]

Rare Amethyst Bayan Parfüm

Parfüm

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2015 yılı boyunca 20 milyon parfüm satışı ile Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası haline gelen Avon her kampanya yeni marka ve ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Şimdi size ilk olarak Avon Ocak Kataloğu 2016’da satışa sunulacak olan fakat kalitesinden emin olduğunuz bir ürün ile tanıştırmak istiyorum. Rare Amethyst EDP dünyaca ünlü kadın parfüm markası […]