Avon İletişim

Bu sayfa Avon satış liderine ait iletişim bilgileri içermektedir. Avon müşteri hizmetleri ile ilgili detaylar yazının devamında yer almaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Avon iletişim sayfasında yapmak istediğiniz işlemi belirtirseniz size daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Avon iletişim bilgileri

Avon Üyesi Olmak İstiyorum

Avon temsilcisi olmak için müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Avon temsilci başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. İster kazanç sağlayın, ister kendi kullandığınız ürünleri %33’e varan indirimle almak için Avon üyesi olabilirsiniz. https://www.kozmetiksiparisleri.com/avon-temsilci-ol

Avon Ürünleri Satın Alacağım

Severek kullandığınız Avon ürünleri satın almak için size yakın noktada temsilci ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz siparişinizi sitemizden de verebilirsiniz. Oldukça avantajlı bir alışveriş olacağını belirtmek istiyorum. Sitemizden sipariş verdiğinizde ürünler temsilci fiyatına (geliş fiyatına) katalogda yazan ücretten %25’e varan daha ucuza gelecektir. Kapıda ödeme kolaylığı ile Avon ürünü almak için aşağıda yer alan Avon sipariş girişi sayfamıza ulaşabilirsiniz. https://www.kozmetiksiparisleri.com/avon-siparis-ver

Avon Kataloğu Gönderilmesini İstiyorum

Katalog gönderimi temsilcilere ücretsiz yapılmaktadır. Size farklı bir alternatif önermek istiyorum. Ağaç kesilmesinin önüne geçmek için Online Avon katalog uygulamasını kullanabilirsiniz. Sitemizde her kampanya güncel Avon kataloğuna ulaşabilirsiniz. Bunun içinde aşağıda yer alan katalog sayfasına ulaşabilirsiniz. https://www.kozmetiksiparisleri.com/avon-katalog

Avon Müşteri Hizmetleri

Yapmak istediğiniz işlem Avon müşteri hizmetleri ile alakalı ise bunun içinde aşağıda yer alan size uygun numaralardan birini kullanmanız gerekir.

Temsilciler 0850 250 28 66 numaralı hattı arayarak bilgi ve yardım alabilir. Dikkat edilmesi gereken husus hafta içi 08.00 ile 20.00 saatleri arasında görevlilerin hizmet verdiğini hatırlatmak istiyorum.

Müşteriler ürün danışma hattı olarak ise 0850 221 10 10 numaralı hattı kullanması gerekir. Buradan merak edilen Avon ürünleri, kullanım bilgileri gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Temsilciler için oldukça önemli olan 8 haneli Avon temsilci numarası unutulduğunda geri almak için birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Sipariş verdiyseniz gelen faturalardan birine göz atabilirsiniz. Henüz sipariş vermediyseniz Avon satış lideriniz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Yukarıdakilerin hiç biri mümkün değilse Avon müşteri hizmetlerini hafta içi 08.00 ile 20.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Temsilci Numaranız İptal Olmuş Olabilir!

Öğrenmek istediğiniz numara aslında iptal olmuş, geçersiz hale gelmiş olabilir. Bu nedenle şu husus dikkate almalısınız; Temsilci olduktan ssonra 3 kampanya boyunca (yaklaşık 3 ay) hiç sipariş vermediyseniz temsilcilik ve numaranız iptal edilmektedir. Böyle bir durum varsa numarayı aramak yerine yeniden temsilci başvurusu yapmanız gerekir. Yeniden Avon temsilci başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-basvurusu

Avon Temsilci Şifremi Unuttum

Temsilcilerin en çok aradığı işlemlerden biri de Avon temsilci şifresi oluşturma ve unutulan şifreyi geri alma şeklinde olmaktadır. Avon temsilcileri şifre oluşturmak ve unutulan şifreyi geri almak için herhangi bir numarayı aramalarına gerek yoktur. Aşağıda yer alan bağlantıdan ihtiyaç duyacakları işlemi gerçekleştirebilir. https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page

Avon Borcumu Öğrenmek İstiyorum

Temsilciler ürünleri alırken herhangi bir ödeme yapmadan 15 gün vadeli olarak almaktadır. Bazı insanlar maalesef son ödeme tarihine kadar ödeme yapamayabiliyor. 15 Günlük süreç sonunda gecikme faizi uygulanmakta ve bu süreç yaklaşık 3,5 ay devam etmektedir. Bu süreçte de ödenmeyen borçlar için yasal süreç başlatılmaktadır.

Bu şekilde borcu yasal sürece takılmış temsilciler bulunmaktadır. Bu arkadaşların borçlarını öğrenmek için tek çözüm Avon müşteri hizmetleri ve avukatlardan bilgi alabilirsiniz. Çünkü artık temsilciliğiniz iptal olmuştur.

Yasal sürece düşmeyen gecikmiş ödemelerden oluşan faizi görmek için sipariş girişi yapmanız gerekir. Sipariş girişin son aşamasında gecikme faizini görebilirsiniz.

Avon İade Adresi Nedir?

Aldığınız Avon ürünlerini koşulsuz iade garantisinden yararlanarak kolayca iade edebilirsiniz. Avon iade işlemi için herhangi bir adres kullanmak gerekmez. Avon siparişi getiren kargo görevlisi ya da size en yakın PTT şubesine giderek Avon iade şeklinde göndermeniz yeterlidir. Avon iade işleminde faturanın iade kısmını doldurmayı ve imzalamayı unutmamalısınız. İade işlemlerinin nasıl yapılacağını görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-iade

Avon Temsilcilik İptali Yapmak İstiyorum

Avon temsilci iptal işlemi için müşteri hizmetlerini aramak çok fazla işinize yaramayacaktır. Çünkü bu işlem için boş bir kağıda ad, soyad ve temsilci numaranızı yazarak temsilciliğin iptal edilmesi gerektiğini belirten bir yazı ve imzalayarak 0212 473 12 12 numaralı hatta FAX çekmeniz gerekir.

Ya da herhangi bir sipariş vermediyseniz 3 kampanya içerisinde sipariş verdiniz ise son sipariş üzerinden 6 kampanya içerisinde hiç sipariş vermemeniz halinde otomatik iptal olacaktır.

Avon’a Sor

Yukarıda yer alan bilgiler sizi aydınlatmaya yetmediyse özür dileriz. Bize bir şans daha vermenizi rica ediyoruz. Aşağıda yer alan soru ve yorum formunu kullanarak sorunuzu iletebilirsiniz. En kısa sürede size özel yanıtı bu sayfada yayınlayacağız.

2 Yorum

  1. Ben şuan avona üye oldum ve kaygılarım var yani internet sitesinden üye oldum ve temsilcimi tanımıyorum benden tc kimlik numaramı istedi zaten tc numarası veriliyor mu

    • Tuğba: Evet, efendim temsilci başvurularında T.C. kimlik numarası istenmektedir. T.C. Kimlik numarası vermeden de kayıt olabilirsiniz. Bu durumda 15 günlük vade imkanınız olmayacak ve ödemenizi kredi kartı ile peşin ya da kapıda ödemeli olarak yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.