Avon Hassas Tartı İle Tanışın

Son yıllarda özellikle kadın, erkek farketmeksizin herkesin ortak sorunu haline gelmiş olan fazla kilo problemi insanlarda sadece fiziki görünüm değil, bir çok sağlık sorununa neden olmaktadır. Başta diyabet dediğimiz şeker hastalığına neden olan fazla kilo aynı zamanda daha fazla hareketsiz kalmamıza neden olmaktadır. Tüm sorunlarda olduğu gibi geç kalmadan önlem aldığımızda daha kolay ve kısa sürede kurtulabiliriz. Fazla kilo problemi olan insanların özellikle tartıdan uzak durmamalı ve sürekli durumlarını takip etmelidir. Fakat bunu yaparken mutlaka kendimize ait, özellikle basküller kullanmalıyız. Bunun için size Avon’un hassas tartısını önereceğim. İlk bakışta diğerleri gibi görünen bu ürün özeliklerini görünce asla hayır diyemeyeceksiniz.

Özellikli Baskül

Avon Hassas Tartı
Genelde kozmetik ve parfüm çeşitleri ile tanıdığınız Avon insan sağlığına verdiği önemi bir kez daha göstererek geçtiğimiz aylarda Avon Active markası ile sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor ürünleri satışına başlamıştır. Evde kolayca spor yapmanızı sağlayacak olan bu ürünlere Avon Mayıs Kataloğu 2015 ile bir yenisi daha eklenmiş olup, yaptığınız sporun etkisini görmek isteyenler için hassas tartı satışa sunulmuştur. 30×30 boyutlarında üretilen ve dünyada eşi benzeri bulunmayan ürünü hemen tanımaya başlayalım.

Yağ Oranınızı Görebilirsiniz Tartıların tek özelliği kilo durumunuzu göstermek olup, Avon’un hassas tartı ürünü ise kilo bilgilerinize ek olarak insanlarda fazla kiloya neden olan yağ oranınıda göstermektedir. Düzenli spor yaptığınızda yağ oranının düştüğünü yani istendiğinde kolayca yağ yakabileceğinizi göreceksiniz.

Vücuttaki Su Oranı Fazla kilolu insanlarda görülen sorunlardan biride yetersiz su tüketimi olup, hassas tartı ile vücudunuzdaki su oranını görebilirsiniz. Aynı şekilde vücut kitle indeksi ve kas oranınızıda ayrıca ölçmektedir. Zayıflamak isteyenlerin günde 2 litre su içmeleri gerekmektedir. Şekerli sıvılar yerine sadece su tüketmelisiniz.

10 Kişinin Kaydını Tutar Yine bir ilk olarak Avon hassas tartı aile bireylerinizin kilo bilgilerini sürekli hafızasında tutma özelliği bulunmaktadır. 10 Kişilik hafıza listesi bulunan hassas tartı daha önceki tartılma işlemlerinde kilo ve diğer bilgilerinizi size görme ve kıyasma imkanı sunmaktadır. Böylece daha önceki tartılma işlemi ile geçen süreçte kilo alma ve verme durumunu kolayca anlayabilirsiniz.

Avon Hassas Tartı 55,95 TL
Sınırlı sayıda üüretilmiş olan bu ürüne sahip olmak için geç kalmayın. 15 Mayıs’a kadar kampanyalı fiyatı 90 TL yerine sadece 55,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Avon hassas tartı sahibi olmak için size en yakın Avon temsilcisi yada sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Kalori Bilinci Oluşturmalıyız
Fazla kilonun asıl nedeni yakılmayan enerji yani kalorilerdir. Yediklerimiz bizde sürekli kalori yapar, biz ise hareket ederek, çalışarak, yürüyerek, egzersiz yaparak elde ettiğimiz bu kalorileri harcarız. Fakat kazandığımız harcadığımızdan fazla olunca kalori zengini oluyoruz. Yani fazla kilo ve devamında obezite problemi ile karşı karşıya kalıyoruz. Özellikle market ürünleri tüketirken aldığımız ürünün kalori ve şeker durumuna dikkat etmeliyiz. Her gün mutlaka en az 30 dakika hareketli yürüyüş yapmalıyız.

Ücretsiz Spor Merkezlerinden Yararlanın
Günlük gıda tüketimi nasıl bir alışkanlık ise aldığımız bu kalorilerin tüketimide öyle bir alışkanlık haline gelmektedir. Genelde kadınların daha fazla kilo problemi olmasının nedeni çalışmalalarıdır. Erkekler %90’ı çalışması nedeniyle en az 8 sat süren bir hareketlilik oluşmaktadır. Tabiki masa başı çalışanların arada bir kalkarak kısa süreli egzersizler yapması önerilir. Özellikle büyükşehirlerde ücretsiz spor alanları ve daha profesyönelce spor yapmanız için spor kursları bulunmaktadır. Örnek İstanbul’da yaşayanlar için İsmek spor eğitimleri kapsamında kadın ve erkekler için ücretsiz Fittnes ve Aerobik eğitimleri vermektedir. 30 sat sürecek olan kurs ile sizde daha profesyönel spor yapabilirsiniz.

Akşam 18:00’dan Sonra Yemek Yemeyin
Özellike akşam geç saatlerde yenen yemekler maalesef günün vermiş olduğu yorgunluk hissini iki katına çıkarmaktadır. Lezzetli yemekler ile alınan kalorileri hiç yakmadan bazen olduğumuz yere uzanıp, uyur kalırız. O nedenle belli bir saaten sonra yememeye, gerekirse meyveler ile idare etmeye alışmalıyız. En güzel egzersiz 5 vakit kılınan namazdır. Özellikle yatsı namazının 13 rekat oluşu akşam yenilen yemeğin eritilmesinde oldukça önemlidir. Öğünlerinizi 3 ile sınırlamayın kısa kısa zamanlarda az az yeme alışkanlığı edinin. Oruç tutanların ise mutlaka teravih namazına iştirak ederek bir anda alınan besinlerin eritilmesini sağlayabilirler.

4 Yorum

  1. Ibrahim ethem özer

    Resetleme nasil yapılıyor bize açıklama yaparmısınız

  2. Cihazın kullanım kılavuzunu nasıl bulabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.