Eve Duet Bayan Parfüm

Alışılmışın dışında parfüm deneyimi yaşamak ister misiniz? Cevabınız evet ise AVON’DA bir ilk olan Evet Duet EDP ayrı ayrı ya da karıştırılabilen özelliği ile iki parfümü bir arada kullanabilirsiniz. Kendini özgürce yansıtmak isteyen kadınlara yönelik olan bu kokuyu detaylı bir şekilde tanımaya devam edelim.

Eva Mendes Öneriyor

Gündüz Parfümü (Eve Duet Radiant)

Evet, arkadaşlar yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi kokunuz her biri 25 ml boyutunda olmak üzere 2 parfümden oluşmaktadır. Ayrı ayrı kullanmak isterseniz Eve Duet Radiant gündüz parfümü olarak kullanabilirsiniz. Çiçeksi ve meyvemsi kokulardan oluşan parfümü üst notalarında nilüfer kokuları bulunmaktadır. Devamında ise clementine mandalina ve altın amber bulunmaktadır. Güne canlandırıcı, rahat ve enerjik başlamanızı sağlayacaktır.

Gece Parfümü (Eve Duet Sensual)

24 Saat sizi farklı ve çekici bir haline getirecek olan yeni kokunuzu ayrı ayrı kullanmak istediğinizde geceleri ise yine üst notalarında nilüfer, orta notalarında mor erik ve paçuli bulunan Eve Duel Sensuel kullanmanız önerilmektedir. Göz alıcı, çekici ve karşı konulmaz yönünüzü parfümünüzle birlikte ortaya çıkaracaksınız.

Devam Ürünlerini De Denemelisiniz?

Hiçbir parfüm gün boyu kalıcı değildir. En fazla 5-6 saat içerisinde etkisi yok olmaktadır. Fakat kullandığınız parfümün daha kalıcı olması için devam ürünleri bulunmaktadır. Eve Duet vücut losyonu ile kullandığınız kokuyu daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Kullandığınız parfümü daha kalıcı hale getirmek için gerekli 10 öneriye aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.kozmetiksiparisleri.com/parfum-kalici-olmasi-icin

Eva Mendes Öneriyor

Dünyaca ünlü oyuncu Eva Mendes de Eve Duet Parfümü öneriyor. Eva Mendes kimdir? Diye merak ederseniz kısaca biyografisine bakalım. 1974 yılında ABD’de hayata merhaba demiş olmasına karşın ailesi Küba asıllıdır. 1990 Yılında oyunculuğa adım atmış olup, halen şarkıcı ve modelliğe devam etmektedir. Oynadığı filmlere bakacak olursak Ghost Rider (Hayalet Sürücü) ile Hitch ve Daha Hızlı Daha Öfkeli en çok izlenen filmlerindendir. Bunların dışında 20’den fazla oynadığı film bulunmaktadır. Aynı şekilde Calvin Clein, Magnum ve Reebok gibi ünlü markaların reklam yüzü olmaya devam ediyor.

Eve Duet EDP Satın Al

Pe ki bu ürünü nasıl temin edebileceğimize bakalım. İlk seçenek size en yakın noktada Avon temsilcisi bulma olabilir. Böyle bir şey mümkün olmaması ya da temsilcilerle muhatap olmak istemiyorsanız Avon’un resmi İnternet sitesinden alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://kozmetik.avon.com.tr/magaza/siparisgirisi

Temsilci Ol, %30’a Varan İndirimli Al: Dilerseniz bu ürünü temsilci olarak indirimli alabilirsiniz. Avon ürünlerini düzenli olarak satın alan biriyseniz kesinlikle kazançlı çıkacağınız bir yöntemdir. Avon temsilci başvurusu yapmak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

Reklam Filmini Gördünüz mü? Katalogda kapak resmi olan yeni parfüm aynı zamanda Türkiye’de yayın yapan televizyon kanallarında reklam olarak gösterime başladı. Aşağıda yer alan videoda tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Deneyiminizi Paylaşmak İster misiniz?

Bu parfümü kullanan arkadaşlarımız, parfüm ile ilgili görüşlerini paylaşmak isterlerse aşağıda yer alan soru ve yorum formunu kullanarak iletebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.