Cherish Bayan Parfüm

İnsanlar doğası gereği en sevdiği şeyler bile olsa bir noktadan sonra sıkılabilir. Özellikle yenilenmek ve farklı deneyimler yaşamak adına arayışlar içine girmektedir. Kullandığı parfümden sıkılan hanımlara yeni bir öneride bulunmak istiyoruz. İlk kullanımdan itibaren tutkunu olacağını bir marka Avon Cherish EDP, 3 farklı aromayı aynı anda yaşayacağınız yeni kokumuzu denemek için sizde %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Cherish Bayan Parfüm

Avon Cherish EDP
Genelde parfümler en fazla 2 aromadan oluşur, bu kokuları deneyenler için çok farklı bir seçim olacağına inandığım Avon Cherish Bayan Parfüm 3 farklı aromadan oluşmaktadır. Kadınların vazgeçilmez koku türlerinden biri olan Çiçeksi, Meyveli ve aynı zamanda etkisine hem şaşırak hemde hayran kalacağınız Odunsu kokuları içermektedir. Odunsu kokular genelde erkeklerin tercihi olup, ilk baştada dediğimiz gibi bu sefer farklı bir deneyime hazır olmalısınız.
38555

Etkisi Gün Boyu Kalıcıdır
Üst notalarında sizi kendine hayran bırakacak olan zambak, yasemin ve karşı konulmaz misk kokusuna ek olarak hafif ve çekici odunsu kokuları bulacaksınız. 50ml boyutunda üretilen Avon Cherish EDP özgün şişe tasarımı ile tam not almaktadır. Normal satış fiyatı 68 TL olup, kampanya döneminde 34 TL gibi bir rakama alabilirsiniz.

Vücut Losyonunu Mutlaka Denemelisiniz
Kadınlara çok içten bir merhaba diyen yeni ürünümüzü TV reklamlarında mutlaka görmüş olmalısınız. Etkileyici kokusuna ek olarak sunulan Cherish devam ürünlerinde şimdilik sadece vücut losyonu bulunmaktadır. Narin cildinizi daha bakımlı hale getirirken aynı zamanda kokunuzun teninizle %100 uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Çanta Boyu Çeşidi İle Her Zaman Yanınızda
Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan yeni ürünümüz kısa sürede tüm kadınların beğenisini toplamıştır. Kokusunu sürekli yanında taşımak isteyenler için şimdi Avon Cherish Çanta Boyu EDP satışa sunulmuştur. 23 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak için bu fırsatı kaçırmayın, kokunuz hep sizinle yanınızda olsun.

Avon Cherish EDP Kullananlar Anlatıyor

Esra: Çok güzel bir koku 30 yaş üstü kadınlar için cok daha uygun, kısaca tıpkı yürüyen bir çiçek gibi dolaşabilirsiniz.

Uygorti: Merhaba, parfümü 2 aydır kullanıyorum çok memnunum kokusu şişesi mükemmel herkese tavsiye ederim.

Yasemin: CHERİSH HARİKA BİR PARFÜM GEÇEN AY ÖRNEK ÜRÜN OLARAK ALAN BİR ARAKADAŞTAN DENEME FIRSATI BULDUM BU AYDA LOSYONU HEDİYE BENCE ANNELERİMİZ VE BİZLER İÇİN İYİ BİR SEÇİM KALICILIĞI VE KOKUSU SÜPER .

Anneler Gününe Özel Fırsat 3’lü Set 43,95 TL
Avon Mayıs Kataloğu hayatın anlamı anneler gününe özel yüzlerce hediye içeren bir kampanya olarak hazırlanmış olup, o muhteşem ürünlerden biride Cherish Parfüm seti olup, 3 ürün bir arada %50’ye varan indirimli alabilirsiniz. Cherish EDP + Vücut Losyonu ve Duş Jeli 105 TL yerine sadece 43,95 TL’ye alabilirsiniz. Özel hediye kutusu ile birlikte gelen bu kampanya 13 Mayıs’a kadar geçerli olup, bir sonraki Cherish kampanyasında görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.