Avon Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Avon temsilcisi olmak sadece indirimli ürün almak değildir. Aynı zamanda her kampanya ve yıl sonunda muhteşem hediyelerin sahibi olmak demektir.

Bu kampanyanın temsilci hediyelerine göz attığımızda yine muhteşem 4 parfüm Perceive, Incandessence, Full Speed ve Cherish karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilen ve %100 Vegan sertifikası alan Nature Pro Şampuan ve masaj jeli bulunuyor.

Avon temsilci hediyeleri

Tabii ki bunlarla sınırlı kalmadan devam ediyoruz. English Home kalitesi ile çift kişilik alez ve tek kişilik yatak örtüsü takımı da kazanabileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor.

Bitti mi? Tabii ki bitmedi. Fırsat 4 hediyesin de ise Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri markası olan Goldmaster kalitesi ile saç şekillendirme seti yer alıyor. Saç maşası ve düzleştirici iki ürün bir arada kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın hediyeleri ve satış limitleri için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Hediye Yerine Avon Para Tercih Edebilirsiniz!

Bu kampanyanın temsilci hediyeleri belki hoşunuza gitmeyebilir. Belki bu ürünlere ihtiyacınız olmayabilir. Hiç sorun değil. İsterseniz hediye yerine Avon para seçerek 525 Avon para kazanabilirsiniz. Kazandığınız Avon para ile güzellik pazarında dilediğiniz ürün ve hediyeyi alabilirsiniz.

Avon Temsilci Hediyeleri Nasıl Kazanılır?

Bu sayfada gördüğünüz hediyelerin sahibi olabilmek için temsilci ya da satış lideri olmanız gerekir. Henüz temsilci değilseniz bile sorun değil! Aşağıda yer alan Avon temsilci başvuru formunu doldurarak sizde ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Kayıt olmanız size satış yapma ya da sipariş verme zorunluluğu oluşturmaz. Dilerseniz kendi kullandığınız ürünleri alabilir. Dilerseniz hiçbir sipariş vermeden Avon’un işleyişini yakından görebilirsiniz. Tabii ki şunu da hatırlatmadan geçemeyeceğim. 3 Kampanya (yaklaşık 3 aylık bir süre) hiçbir sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz iptal olmaktadır. Dilerseniz tekrardan ücretsiz başvuru yapabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Her Kampanya Yüzlerce TL Değerinde Hediye Kazanın

Şimdi dilerseniz hediye gruplarını detaylıca ele alalım. İlk olarak temsilcilerin kampanya bazlı kazanacağı hediyeleri görelim. Avon ürünleri doğrudan satış yöntemi ile katalog üzerinden satılmaktadır. Kataloglar yeni karar doğrultusunda yılda 12 tane (aylık) olarak çıkmaktadır.

Yeni Temsilciler İçin Hediye Limitleri Çok Düşük Tutuluyor

Avon temsilcisi olduğunuzda ilk 3 kampanya boyunca size inci temsilci sınıflandırması yapılır. Bu süreçte hediye kazanmanız daha da kolaydır. Öyle ki hediye kazanabilmek için temsilci fiyatı ile 135 TL sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Tabii ki satış, sipariş oranınız artması ile birlikte diğer hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Fırsat 1,2,3,4 Hediyeleri Tüm Temsilcilere Yöneliktir

Her kampanya temsilcilerin en çok merak ettiği bilgilerden biri panorama dergisinde yer alan Avon temsilci hediyeleri sayfası olmaktadır. Çünkü burada yer alan fırsat 1,2,3 ve 4 hediyeleri gerek yeni gerekse daha önceden başlamış tüm temsilcileri yakından ilgilendirmektedir. Daha önce 3 olan fırsat hediyeleri sayısı 2020’de yapılan değişiklik ile 4 gruba yükseltildi.

300 TL Sipariş Ver, Fırsat 1 İle Muhteşem Bir Parfüm Kazan

Fırsat hediyeleri toplanarak kazanmaktadır. Yeni bir temsilci ilk olarak 135 TL’lik satış, sipariş ile hoş geldin hediyesini kazanır. 300 TL sipariş verdiğinde ise fırsat 1 hediyesini de kazanmış olur. Fırsat 1 hediyesi genelde severek kullanılan kadın parfümlerinden biri olmaktadır. Satış oranlarını artırdıkça fırsat 2,3,4 hediyelerini de kazanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz o hediyelerin satış limitlerine de göz atalım.

600 TL’ye Evinizi Güzelleştirme Fırsatını Elde Edersiniz

Fırsat 1 hediyesi %99 Avon’un sevilen parfüm markalarından biri olmaktadır. Fırsat 2 ise genelde Avon dışından ürünlerden oluşmaktadır. Bu sizin ya da evinizin ihtiyacı ürünlerden seçilmektedir. Fırsat 2 hediyesini kazanmak için 600 TL’lik satış rakamına ulaşmanız gerekir. Bu şekilde yeni temsilciler hoş geldin hediyesi yanı sıra fırsat 1 ve 2 hediyesini de kazanmış olur. Ama daha bitmedi kampanya sonuna kadar planlı bir çalışmam ile fırsat 3 ve 4 hediyelerini de hak edebilirsiniz.

1000 TL’lik Satışa Fırsat 3 Hediyesini Kazanabilirsiniz

Fırsat 3 hediyesini kazanmak içinde sizden istenen satış oranı temsilci fiyatı ile 1000 TL ve üzeri olmaktadır. Bu rakama ulaşmanız halinde geride kalan hediyelere ek olarak daha değerli bir ürün daha kazanmış olursunuz.

Fırsat 4 Hediyesini Hak Ettiğinizde Tüm Hediyeleri Kazanmış Olursunuz

Avon temsilciler için her kampanya 4 farklı hediyeyi belirlediği satış rakamlarına ulaşarak temsilcilerine çekilişsiz dağıtmaktadır. Fırsat 4 hediyesini kazanabilmek için 1500 TL ve üzeri satış oranına ulaşmanız gerekir. Böylece o kampanyanın tüm hediyelerini kazanmış olursunuz. Hem para kazanmış hem de yüzlerce TL değerinde hediyenin sahibi olursunuz.

Belirtilen Sayıda Katalog Satın Almayı Unutmayın

Gerek yeni temsilci hediyeleri gerekse fırsat hediyelerini kazanabilmek için satış rakamlarına ek olarak belirtilen sayıda Avon kataloğu satın almanız gerekir. Satın almanız gereken katalog sayısı hediyeye göre değişmektedir. Yeni temsilci hediyelerinde 1 katalog yeterlidir. Fırsat hediyelerinde ise 3-6 adet almak gerekebilir. Bu noktada yapacağınız hata ve eksiklik hediyeyi kaybetmenize neden olabilir. Detaylar için panorama dergisi hediye sayfasına göz atınız.

Avon Tavsiye Hediyeleri, Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Avon tavsiye hediyeleri
Arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı tavsiye ederek de hediye kazanabilirsiniz.

Avon temsilci hediyelerini 4 gruba ayırmıştık, ilk grupta kampanya bazlı tüm temsilcilerin kazanacağı hediyeleri inceledik, ikinci grupta ise sadece temsilcilerin yararlanabildiği tavsiye hediyeleri bulunmaktadır. Bazı satış liderlerinin bu uygulamayı suistimal etmesi nedeniyle satış liderlerinin yararlanması sonlandırıldı.

Avon Tavsiye Hediyeleri Nelerdir, Nasıl Kazanılır?

Öncelikle temsilci olmamız ve aktif temsilci numaramız olması gerektiğini unutmamalısınız. Arkadaşınız, aileniz ya da tanıdığınız biri ya da birilerini Avon’a tavsiye etmek, temsilci olarak başlamasını sağlarsanız ek hediyeler kazanırsınız.

Tavsiye edeceğiniz kişi kayıt olması ve minimum 135 TL’lik sipariş vermesi gerekir. Hediye bu şekilde hak edilmektedir. Sadece temsilci olması hediye için yeterli değildir. Her tavsiye için ayrı hediye ve katlamalı sistem geçerlidir. İlk 3 tavsiye için 3 farklı hediye kazanılır. 4. Kişiyi tavsiye etmeniz halinde ise 1. hediyeden 2 tane kazanırsınız. Bu şekilde katlanarak hak ediş sağlanmaktadır.

Tavsiye hediyesini kazanabilmek için Avon’a tavsiye edeceğiniz kişinin bilgilerini satış liderinize bildirmeniz yeterli olacaktır. Kişinin temsilci kaydı yapılırken, tavsiye eden olarak sizin temsilci numaranız girilmesi gerekir.

Avon Elite Club Üyeleri İçin Yıl Sonu Hediyeleri

Avon elite club hediyeleri
Yıllık satış oranına göre büyük hediyeleri kazanın.

Avon’da başarı sizin satış rakamlarınız üzerinden kampanya ve yıl sonu toplamı baz alınarak değerlendirilmektedir. Yıllık satış toplam rakamına göre temsilci seviyeniz belirlenir. Yıllık satış rakamı 12.500 TL ve üzeri olması halinde başarılı olduğunuz kabul edilir. Bu rakama ulaşan temsilciler Elite Club üyesi olarak anılır.

Elite Club üyeleri kendi içerisinde (bronz, gümüş, altın, platin) gibi gruplara ayrılmaktadır. Seviyeniz yükseldikçe yıl sonunda kazanacağınız hediyenin değeri de artmaktadır. Yıl sonu hediyelerine ek olarak kampanya bazlı örnek ürün, numune, ücretsiz kargo ve müşteri hizmetlerine öncelikli ulaşım gibi avantajları bulunmaktadır.

Elite Club yıl sonu hediyeleri sürekli değişmektedir. Geçtiğimiz yıllarda beyaz eşya hediye edildi. Bir önceki yıl ise binlerce TL değerinde altın takı setleri verildi. Bu yıl hediyelerin ne olacağını bende sizler gibi merakla bekliyorum. Açıklanması halinde Avon Elite Club sayfasında duyuracağız.

Avon Satış Lideri Hediyeleri, Her Şeyin Daha Fazlası

Avon satış lideri hediyeleri
Satış lideri olduğunuzda her şeyin daha fazlasını hak edersiniz.

Avon ile kazanmak isteyenlere temsilcilik ve satış lideri şeklinde 2 seçenek sunulmaktadır. 18 Yaşını dolduran herkes bu muhteşem kazanç yöntemlerini deneyebilir. Sınırsız kazanç elde etmek isteyenler ve daha fazla hediyenin sahibi olabilmek için satış lideri olmanızı öneriyoruz.

Satış lideri olmanız halinde hızlı başlangıç primi, seviye atlama, seviye koruma parası yanı sıra %10’a varan prim alırsınız. Bu kazanç fırsatlarına ek olarak gerek kampanya gerekse yıl sonuna özel birbirinden özel hediyeler kazanırsınız. Şimdi dilerseniz satış lideri hediyelerini ele alalım.

Her Kampanya Onlarca Hediye Ya da Gram Altın, Dilediğinizi Seçersiniz

Satış liderleri panorama dergisinde yer alan temsilci hediyelerine ek olarak liderlere özel hediyelerden de yararlanır. Son zamanlarda oyun şeklinde hediye kazanma imkanı sunuluyor. Her hafta verilen görevleri yerine getirerek puan kazanıyorsunuz. Kampanya sonunda topladığınız puanlar hangi hediyeye yetiyorsa seçim yapıyorsunuz. Hedeflerin tümünü yerine getirenler hediye yerine dilerse 4 gram altın alabiliyor. Altın seçenler hediyeleri nakit olarak banka hesaplarına yatırılmaktadır.

Satış Lideri Yıl Sonu Hediyeleri, Başarınıza Başarı Katacaktır

Avon satış liderleri de kendi içlerinde satış lider, uzman, bronz, gümüş, altın, platin, direktör ve koordinatör şeklinde gruplara ayrılmaktadır. Yıl sonu hediyeleri direktör ve koordinatörler içindir. Yıl sonunu direktör ve koordinatör olarak bitirdiğinizde yıl sonunda çok değerli hediyeler kazanırsınız.

Vodafone İletişim + İş Geliştirme Paketi: Direktörlerin kazanacağı ilk hediye 1 yıl boyunca geçerli olan Vodafone iletişim paketi (500 Dakika konuşma + 3GB İnternet) imkanı sunulmaktadır. İş geliştirme paketinde ise PTT kargo’dan %80 indirim ve belirli zaman aralıklarında çeşitli numuneler gönderilmektedir.

Son Model Telefon Kazanın: Yıl sonunda liderlik seviyesi kıdemli direktör olanlar Vodafone iletişim + iş geliştirme paketine ek olarak son model telefon kazanır. Tabii ki çok pahalı bir model olmasa bile işinize yarayacak ideal bir telefon hediye edilmektedir.

2500 TL Değerinde Eğitim Bursu: Yıl sonu liderlik seviyesi grup direktörü olanlara ise ek olarak 2500 TL değerinde eğitim bursu verilmektedir. Kişi kendisi ya da ailesi arzu ettiği eğitim alanında kullanabilir. Yabancı dil ya da sürücü kurslarında kullanabilirsiniz.

7500 TL’lik Tatil Paketi İle Yılın Yorgunluğunu Atın: Koordinatör satış liderleri için tüm hediyelere ek olarak yılın yorgunluğunu 5 yıldızlı otellerde atmanızı sağlayacak olan 7500 TL değerindeki aile tatil paketi kazanabilirsiniz.

Son Model Audi, Mercedes Otomobil Kazanabilirsiniz! Kıdemli koordinatör ya da grup koordinatörü olanlar için son model otomobil kullanım hakkı bulunmaktadır. İlk olarak 1 yıl kullanım hakkı elde edersiniz. Bu başarıyı 3 yıl üst üste sergilerseniz o araç artık sizin olmaktadır. Düşünsenize 3 yıllık başarılı bir çalışma ile yüz binlerce TL değerinde otomobil sizin olacaktır.

Kazandığım Hediyeler Ne Zaman Gönderilecek?

Temsilciler arasında yanlış anlamalara neden olan bir hususta açıklama yapmak istiyorum. Kazandığımız hediye ne zaman gelecek? Sorusuna yanıt vermek istiyorum. İlk olarak temsilcilerin kampanya bazlı hediyelerine bakalım.

Hediyeniz Bir Sonraki Kampanya Vereceğiniz İlk Sipariş İle Gönderilir: Temsilciler bu kampanya kazandıkları hediyeleri bir sonraki kampanya verecekleri ilk sipariş ile teslim almaktadır. Bir sonraki kampanya sipariş girmemeniz halinde maalesef hediye hakkınız kaybolmaktadır.

Satış lideri yıl sonu hediyeleri genelde Şubat, Mart ayı gibi süreçlerde liderlerin adresine kargo ile gönderilmektedir. Bazen sinerji ve enerji gibi toplantılar yapılmakta ve burada da teslim edildiği mümkün olmaktadır.

2 Yorum

  1. Kapida odeme varmi yoksa kredi kartimi lazim

    • Vesfa: Avon temsilcisi olduğunuzda ödemenizi dilerseniz kapıda ürün teslimi şeklinde de seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.