Avon Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Dünyanın en büyük kozmetik markası AVON güzellik, kazanç ve aynı zamanda hediye demektir. Çünkü temsilciler yaptıkları satışlardan %33’e varan oranda gelir elde ederken aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeleri de kazanırlar. Şimdi dilerseniz bu kampanyanın hediyeleri neler onlara bakalım mı? Aşağıda yer alan resme tıklayarak hazırladığımız sayfaya ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilci Hediyeleri Kampanya 3

Nasıl Kazanacağım?                   

Evet, değerli arkadaşlar hediyelerin sahibi olabilmek için öncelikle Avon temsilcisi olmanız gerekir. Henüz temsilci değilseniz sitemizden 2 dakika gibi kısa bir sürede Online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Temsilciler İçin Hediye Kazanmak Çok Daha Kolaydır

İlk 3 kampanyasını yaşayan temsilciler için hoş geldin hediyeleri bulunmaktadır. Bu hediyeleri kazanmak için size geliş fiyatı ilse 175 TL sipariş (satış) yapmanız yeterlidir. Bu rakamın içerisinde 4 tane katalog almayı unutmayın. Satın alacağınız kataloğun kampanyası güncel ya da bir sonraki olabilir. Arzu ettiğiniz kampanyadan 5 tane almayı unutmayın. Yeni temsilciler ilk kampanyasında parfüm, ikinci kampanyasında ruj ve maskara paketinden oluşan iki ürüne sahip olurlar. Üçüncü kampanyada ise el kremi, duş jeli ve temizleme suyundan oluşan 3 farklı hediyenin sahibi olursunuz.

Fırsat 1, 2, 3 Hediyeleri İle Daha Fazla Kazanın

Yukarıda detaylarını ele aldığımız hediye sadece yeni temsilciler (ilk 3 kampanyasını) yaşayanlar içindi. Şimdi ise hem yeni hem de mevcut temsilcilerin kazanabileceği hediyelere bakalım.

275 TL Sipariş Ver Muhteşem Parfümlerden Birini Kazanan

Fırsat 1 hediyeleri genelde standart dediğimiz 50ml parfümlerden biri olmaktadır. Her kampanya farklı bir parfüm hediye edilmektedir. Hediyenin değerine bakacak olursak 80-90 TL diyebilirim. İster kendiniz kullanın, isterseniz satarak daha fazla kazanç sağlayın. Fırsat 1 hediyesini kazanmak için 275 TL satış + 4 katalog satın almak gerekir.

700 TL’ye Evinizi Güzelleştirme Fırsatını Kaçırmayın

Fırsat 1 hediyesini kazandık ama bitmedi, çünkü satışlarınız arttıkça kazanacağınız hediye sayısı da artmaktadır. Sıradaki hedefimiz satış rakamını 700 TL’ye çıkarmaktır. Bunu yaptığınızda fırsat 1 hediyesinden kazandığınız parfüme ek olarak küçük ev aletler, mutfak malzemeleri, kişisel bakım ürünleri gibi yine değerli bir hediyeyi de kazanırsınız. Fırsat 2 hediyesini kazanabilmek için temsilci fiyatı ile 700 TL satış + 8 katalog satın almanız gerekir.

1300 TL Sipariş Verdiğinde Tüm Hediyeleri Kazanırsın

Sanırım en muhteşem fırsatlardan biri bu olsa gerek, Fırsat 3 ile mevcut kampanyanın tüm hediyelerini kazanırsınız. Değer vermek gerekirse 350 ile 500 TL’lik hediyenin sahibi olursunuz. Bunun için yapmanız gereken temsilci fiyatı ile 1300 TL sipariş + 8 katalog satın almaktır. Fırsat 1 ve 2’de kazandığınız ürünlere ek olarak Fırsat 3’te yine sizin ve evinizin ihtiyacı muhteşem ürünler bulunmaktadır. Bu şekilde 3 farklı hediyenin sahibi olursunuz.

2000 TL’ye Varan AvonPara Fırsatı da Sizi Bekliyor

Temsilciler yıllık toplam satışlarına göre gruplandırılmaktadır. Elite Club olduğunuzda diğer hediyelere ek olarak AvonPara (puan) kazanmaya başlarsınız. 1 AvonPara 1 TL anlamına gelmektedir. Kazandığınız AvonParalar ile gerek Avon’da gerekse hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Tavsiye Et Kazan

Temsilciler sadece satış yaparak değil, aynı zamanda temsilci tavsiye ederek de kazanabilirler. Geçtiğimiz aylarda tekrardan uygulanmaya başlayan tavsiye sistemi ile temsilci olmak isteyenleri tavsiye edebilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz kişi ya da kişiler temsilci olup, ilk siparişlerini verdiklerinde 1. 2. Ve 3. Tavsiyeye göre farklı hediyeler kazanırsınız.

Arkadaşını tavsiye et sende kazan

Satış Lideri Ol, Burs, Tatil, Araba ve Teşvik Hediyeleri Kazan

AVON’DA sınırsız kazanç fırsatını olduğunu daha önce belirtmiştim. Daha fazla kazanmak isteyenler için satış liderliği uygulaması bulunmaktadır. Önceki adı takım öncüsü olan (satış lideri) Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yaparak büyük bir ekip oluşturabilir. Seviye atlama, hızlı başlangıç pirimi yanı sıra kaydını yaptığı temsilcilerin satışlarından da %10’a varan gelir elde eder. Tabii ki elde edeceği fırsatlar bunlarla sınırlı değil, aynı zamanda seviyesine göre hediyelerde kazanmaktadır. Sağlık, 2500 TL değerinde eğitim bursu, 6000 TL’lik ailenizle birlikte tatil ve 1 yıl boyunca son model Audi ve Mercedes otomobil kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Bu araçların kullanımını 3 yıl üst üste kazanmanız halinde araç sizin olmaktadır.

Gram Altın ve Teşvik Hediyelerine Hayran Kalacaksınız: Satış liderleri için ayrıca belirli kampanyalarda gr altın ve teşvik hediyeleri bulunmaktadır. Mesela diyor ki 5 tane aktif temsilci yap 1 gr altın kazan. Hediye katlamalı olduğu için her 5 temsilciye 1 gr altın kazanırsınız. Teşvik hediyelerinde ise şu kadar aktif yap, kazan şeklindedir.

Satış lideri olduğunda daha fazla kazanırsın

Kazandığım Hediye Ne Zaman Gelecek?

En çok yanlış anlaşılmanın yaşandığı hususlardan biri hediyenin ne zaman geleceğidir. Yeni temsilci oldunuz. 130 TL ve üzeri sipariş verdiniz. Ek olarak gerekli katalogları da satın aldınız. Bu noktada hemen hediye gelmesini beklemeyin. Hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilir. Bir sonraki kampanya vereceğiniz siparişin rakama önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermenizdir. Tabii ki o kampanya da hediye kazanmak için gerekli limitlere ulaşmanız önerilir.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

(Visited 6.935 times, 9 visits today)
Yazar ve İnceleyen Bilgileri
İnceleme Tarihi
Konu
Avon temsilci ve satış liderlerinin kazanacağı hediyeleri inceledik
Puan
51star1star1star1star1star
Güncelleme tarihi: 13/04/2019

2 Yorum

Yorum yap
  1. Kapida odeme varmi yoksa kredi kartimi lazim

    1. Vesfa: Avon temsilcisi olduğunuzda ödemenizi dilerseniz kapıda ürün teslimi şeklinde de seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir