Soft Musk Bayan Parfüm

Kadınlar koku seçiminde genelde iki gruba ayrılırlar. Bir bölümü özenle çiçek kokuları tercih ederken, bir diğer grup ise daha çok oryantal aromaları tercih etmektedir. Tercihini çiçeksi kokulardan yana kullanan ve yaz aylarında muhteşem bir deneyim yaşamak isteyenler için Avon Soft Musk EDT öneriyoruz. Muhteşem çiçek kokuları ve ekonomik fiyatı ile sizinde vazgeçilmez markanız haline gelecektir. Normal satış fiyatı 60 TL olup, kampanyaları takip eden biriyseniz 19,95 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Avon Soft Musk

Soft Musk EDT
Özellikle genç ve orta yaş hanımların çok tercih ettiği Soft Musk Bayan Parfüm Çiçeksi Kokular ve Misk ile cezbedici bir hale gelmektedir. Ana aromaları ylang ylang çiçeği, gül ve yasemin olan Soft Musk EDT aynı zamanda parfümlerin vazgeçilmezi misk ile zenginleştirilmiştir. İlk kullanımdan itibaren kişiye sakinlik ve öz güven aşılayan koku sizde de fenimen bir çekicilik oluşturacaktır.

Soft Musk Sprey Deodorant
Kokunuzu daha kalıcı ve etkin hale getirmek isterseniz size önerimiz yanında sprey deodorant ile birlikte kullanmak olacaktır. Soft Musk Sprey Deodorant tek başına parfüm deneyimi yaşatmaktadır.

Işıltılı Vücut Pudrası
Devam ürünlerine büyük önem veren Soft Musk markası kadınların ışıl ışıl görünmesini sağlayacak olan Işıltılı Vücut Pudrası ile cildinize hem hoş bir koku hemde ışıltılı bir görünüm verecektir.

1 Alana 1 Hediye

1 Alana 1 Hediye
Yaz geldi şimdi çiçeksi kokular ile özgün bir deneyim zamanıdır. Severek kullandığınız kokunuzu %50 indirimle almak istermisiniz? hem yarı fiyatına hemde 1 alana 1 hediye fırsatı ile Avon K7 kampanyası boyunca bu fırsatı doyasıya yaşayacaksınız. 2 Adet Soft Musk EDT 90 TL yerine sadece 35 TL kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız.

4 Yorum

  1. kapıda kredi kartı ödemeniz varsa almak istiyorum her yerde bulamıyorum bu kokuyo

  2. Ben istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.