Rare Bayan Parfüm Çeşitleri 33,95 TL

Avon parfüm çeşitlerine baktığınızda bir birinden özel markalar dikkat çekmektedir. Bir çoğu sadece erkeklere özel olup, aynı şekilde büyük bir bölümü de sadece kadınlara yönelik kokular geliştirmektedir. Hayatın anlamı kadınlara yönelik karşı konulmaz kokular geliştiren markalardan biride RARE olup, şuan için 3 farklı parfüm çeşidi ile her kampanya en çok incelenen markalar arasında yer almaktadır. Hafif ve kalıcı koku deneyimini bir arada yaşayacağınız Rare Bayan Parfüm çeşitlerine özetle göz atalım, sayfanın devamında kampanyaları birlikte inceleyelim.

Çiçeksi Bayan Parfüm

Rare Gold EDP

İlk olarak en çok tercih edilen ve altın kadar değerli bir marka ile başlayalım. Rare Gold EDP aslında sadece çiçeksi kokular içermesine karşın inanılmaz bir kalıcı özelliği bulunmaktadır. Portakal tomurcukları, bergamot ve mandalina ile özellikle yaz aylarında kesinlikle favori markanız olacaktır. Kadınsı ve tutkulu kadınların kokusu olup, son söz olarak mutlaka ama mutlaka denemenizi öneririm. Yazının devamında ürün kodu yer almaktadır.
45955

Rare Pearls EDP

Hem hafif hemde kalıcı bir koku ararsanız ilk terciniz çiçeksi ve aynı zamanda şipre aromaları olmalıdır. Çünkü çiçeksi kokular hafif ve tazeleyici bir ortam hazırlarken şipre ise gün boyu kalıcı etki oluşturmaktadır. Rare Pearls EDP duygusal ve romantik kadınların en çok tercih ettiği manolya aromaları yanı sıra sandal ağacı ve misk kokuları ile zenginleştirildi.
45956

Rare Amethyst EDP

Bu serinin en yeni üyesi aslında bir boşluğu doldurmak üzere planlanmış olup, meyveli kokulardan hoşlanan hanımlar için meyvemsi ve şipre aromaları içermektedir. Menekşe, Erik ve Sandal Ağacı ile benzersiz bir deneyim ve gün boyu kalıcılığı teninizde hissedeceksiniz.
46865

Rare Vücut Losyonu  Çeşitleri

Genellikle her parfüm markası kokuyu daha etkin ve kalıcı hale getirmek için mutlaka bir yada birden fazla devam ürünü geliştirir. Dünya ünlü parfüm markası rare sadece vücut losyonu geliştirmiş olup, hem vücudunuzu nemlendirir hemde parfüm ile uyumlu aroması ile kokuyu vücudunuza hapseder. Her markanın kendine özel vücut losyonu olduğunu hatırlatmak isterim.

Kullanıcı Yorumları

Özen (Rare Gold EDP’yi Yorumladı) : Kokuyu bilmeden sipariş vermiştim. Gelince kokusunu beğendim. Tam gün kalıcı bir koku. Çiçek kokusu olarak tarif edebilirim, 1 günün sonunda kolumda sıktığım yeri kokladığımda bile oryantal zambak gibi bir koku gelmekteydi. İçeriğini bilmiyorum. Bu benim yorumum. Tavsiye ederim, kullanabilirsiniz. Kendine özenen bayanların kokusu… Spor değil, şık-klasik bir koku olduğunu söyleyebilirim.

Didem (Rare Pearls EDP’yi Yorumladı) : bu parfümü 19 yaşımda almıştım (sene 2005 tabii o zamanlar :)), 21 ime girdiğimde onu hala aynı şişeyi kullanıyordum! yok artık, bitmez mi bi parfüm diyeceksiniz.. 🙂 şöyle söyleyeyim, boynuma sadece sağ sol birer kez sıkarak kullandım. genelde sabahları sıktığımı göz önünde bulundurursak, akşama kadar kokusunu hissediyordum. ürün inanılmaz etkili ve kalıcı bir parfüm. çevremdekiler tarafından da oldukça beğeniliyordu. eklemem gerekir ki, ilk sıkıldığında biraz ağır bir parfüm (astımı olanlara önermem). ikinci öneri de bu parfüm bence 25 yaştan sonraki kadınlara hitap ediyor (her ne kadar ben 19 yaşında kullanmış olsam da :))
sevgiler..

Rare Bayan Parfüm Çeşitleri 33,95 TL’den Başlayan Fiyatlarla
Ürünleri tanıma fırsatı bulduk, şimdi dilerseniz birde kampanyalara bakalım. Her kampanya fiyatı değişen bu ürünler Avon Haziran Kataloğu kapsamında 1 Temmuz’a kadar her biri 33,95 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Kampanya 6’da hediye kartı sahibi olanlar herhangi bir parfümü 33,95 olmayanlar ise 37,95 TL ödeyerek sahip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.