Avon Temsilci Ol

Merhaba arkadaşlar AVON temsilcisi olarak %33’e varan kazanç ve indirim yanı sıra her kampanya bir birinden özel hediyelerinde sahibi olmak ister misiniz? Hem de aldığınız ürünlerin ödemesini 15 gün sonra dilediğiniz yöntemle yapabilirsiniz. Cevabınız evet ise ücretsiz başvurusu için aşağıdaki formu doldurmalısınız.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

AVON Satış Lideri Sizi Arayarak, Kesin Kaydınızı Gerçekleştirir

Bu form ile bize temsilci olmak istediğinizi belirtmiş olursunuz. Kesin kayıt için AVON satış liderleri sizi arayarak başvurunuzu teyit edecek ve eksik olan bilgilerinizi isteyecektir.

KAYITEVET Yazarak 3850’ye Gönder (Başvurunu Onayla)

Türkiye’nin en büyük kozmetik markası AVON asılsız kayıtlar, gerçek olmayan başvuruların önüne geçmek ve yaşanabilecek mağduriyetleri azaltmak için SMS onaylı işlem yapmaktadır. Satış lideri sizin bilgilerinizi sisteme girmesi ile birlikte SMS onayı için AVON’DAN kısa mesaj alacaksınız. Bu mesajı aldığınızda başvurunuzu tamamlamak için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle KAYITEVET yazarak 3850’ye gönderin.

Avon temsilci başvurusu

Onay İçin Geç Kalmayın!
Kısa mesajla onay işlemini 48 saat içerisinde yapmanız gerekir. Belirtilen süre içerisinde yapmamanız halinde başvurunuz iptal olur. Yeniden başvuru yapmanız gerekir.

Temsilci Numaranız Geldiyse Fırsatları Keşfetmeye Başlayalım

Başvurunuzun onaylanması ile birlikte 8 haneli temsilci numaranız SMS ile gönderilecektir. Bu numarayı bir kenara not etmeli, mümkünse ezberleyin. Sonraki aşama ise temsilci şifresi oluşturarak temsilci paneline girmektir. Temsilci şifresi ve diğer işlemler için satış liderlerinden destek alabilirsiniz.

Avon temsilci numarası

%33’e Varan Kazanç Ya da Kullandığınız Ürünlerde İndirim

Şimdi dilerseniz AVON temsilcisi olduğunuzda elde edeceğiniz fırsatlara bakalım mı? Ele alacağımız ilk fırsat kazanç olacaktır. AVON temsilcilere satışını yaptığı ürünlerden %33’e varan kazanç ve indirim imkânı sağlıyor. Yani 100₺’lik bir ürün sipariş ettiğinizde bu ürünler ise 67₺’ye kadar indirimli gelecektir. (Kazanç oranları ürün gruplarına göre değişiklik göstermektedir.)

Satış Yapmak Zorunda Değilsiniz, Kendi Ürünlerinizi İndirimli Alın

Temsilci olmak size satış zorunluluğu getirmez. Zaten hiçbir zaman sipariş vermek zorunda değilsiniz. Birçok insan kendi kullandığı ürünleri %33’e varan indirimlerle almak için temsilci olmaktadır. Dilerseniz sizde bu amaçla aramıza katılabilirsiniz.

Her Kampanya Muhteşem Hediyeler Kazan (Bu Kampanyanın Hediyeleri)

Temsilci olmanın en güzel yönlerinden biri her kampanya bir birinden özel hediyeler kazandırmasıdır. Hem kazanç, hem hediye ikisi bir arada diyebilirim. Bu kampanyanın hediyelerine bakalım mı?

Avon temsilci hediyeleri

Elite Club Üyesi Ol, Daha Fazlasını Kazan
Temsilcilerin yıllık satış rakamlarına göre başarı seviyeleri bulunmaktadır. Elite Club olduğunuzda hem kazanç, hem de hediye olarak daha fazlasını kazanırsınız. Elite Club seviyesine ulaştığınızda her yıl aşağıdaki hediyelerin tümünü kazanabilirsiniz.

Satış Lideri Ol, Daha Fazla Kazan

AVON kozmetik ile başarmak isteyenlere 2 seçenek sunulmaktadır. Bunlar temsilci ve satış lideridir. Temsilci katalogda yer alan ürünlerden satış yaparak kazanç ve hediyeler elde eder. Satış lideri ise Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yaparak kendisine bir ekip oluşturur. Böylece kayıt yaptığı temsilcilerin satışlarında da kazanç sağlar. Belirli bir seviyeye geldiğinizde aylık binlerce TL kazanç yanı sıra sadece satış liderlerine özel hediyeler kazanırsınız. Liderlere özel hediyeler arasında neler yok ki, aşağıda yer alan görselden bakabilirsin.

Satış lideri

Ürün Ödemelerini 15 Gün Sonra Yaparsınız

AVON’UN en güzel yönlerinden biri ürünleri herhangi bir ücret almadan göndermesidir. Çünkü ödemeler 15 gün içerisinde yapılır. Ödenecek fatura tutarına göre bu süre 45 güne kadar çıkabilmektedir. Satış yapan temsilciler için bu mükemmel bir şey diyebilirim. Çünkü ürünleri müşterilerine teslim eder. Ödemesini alır, kendi kâr payını ayırarak geri kalan kısmını ürün ücreti olarak öder.

Dilerseniz Ödemenizi Kapıda Ürün Tesliminde Yapın

Temsilcilere sunduğu olanakları sürekli artıran AVON ödeme yöntemlerine bir yenisini daha ekleyerek kapıda ödeme uygulamasını hayata geçirdi. Sipariş giriş ekranında kapıda ürün tesliminde ödemeyi seçebilirsiniz. PTT kargo görevlisi ürünlerinizi size teslim ederken ürün ödemenizi yapabilirsiniz.

Beğenmediğiniz Ürünleri 40 Gün İçinde İade Edebilirsiniz

Aldığınız bir ürünü, açın, deneyin, beğenmezseniz iade edin. Belki bu size inandırıcı gelmeyecektir. Çünkü tüm firmalar iade edilen ürünlerin açılmamış, kutusunun hasar görmemiş olmasını isterler. AVON’DA böyle bir şey yok, açın, deneyin, memnun kalmazsanız iade edin. Hem de bunun için 40 gün gibi uzun bir süreye sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.