Pur Blanca Bayan Parfüm

Bazı parfümler vardır ki kokusu ile karşınızdaki insanı bir anda etkileyicidir. Çarpıcı etkisi ve kalıcı kokusu ile dikkat markalardan biride kadınların gözde kokusu Avon Pur Blanca EDT olup, özellikle çiçeksi ve oryantal aromalardan hoşlanan biriyseniz kesinlikle denemenizi öneririm. Sadece kokusu değil, kendine özgü şişe tasarımı ve ekonomik fiyatı ile her kampanya en çok satılan bayan parfüm çeşitleri arasında yer almaktadır.

Oryantal Koku
Charm
Cilt Yumuşatıcısı
Vücut Spreyi
Pur Blanca EDT
Çiçek kokularının en güzel örneklerini içeren kokunuz sade ve zarif bir deneyim yaşamak isteyenlere özeldir. Ylang ylang, yanısıra beyaz frezya ve beyaz çiçeklerin muhteşem aromalarından oluşmaktadır. Saflığın, duruluğun ve aşkın saf halini yansıtan büyüleyici kokusu bulunduğunuz tüm  ortamlarda dikkat çekmektedir. Çiçek kokularına ek olarak ferahlatıcı taze narenciye ve hafif baharat aromaları ile zenginleştirilen kokunun kalıcılığına hayran kalacaksınız. Özellikle devam ürünleri ile birlikte kullanmanız halinde kalıcı etkisine çok şaşıracak, çok memnun kalacak ve çevrenizdeki insanlara önereceksiniz.
18007
Pur Blanca Charm EDT
Uzun yıllar tek ürün olarak kadınların vazgeçilmezi haline gelen koku şimdi yeni üyesi Pur Blanca Charm Bayan Parfüm ile daha fazla seçenek sunmaktadır. Diğerinde oryanyal kokular öne çıkarken bu kokuda ise yine kadınların asla hayır diyemeyeceği çiçeksi ve meyveli aromalar karşılamaktadır. Islak vanilya ve kuş üzümü ile zenginleştirilen kokuda ayrıca beyaz müge ve beyaz yorun aromaları dikkat çekmektedir.
39642

Pur Blanca Elegance EDT (Satıştan Kalktı)
Çiçeksi ve oryantal kokusu ile ilgi gören Elegance EDT özellikle beyaz çiçeklere ek olarak yaban dutu aromaları ile benzersiz bir deneyim içeriyordu ki satıştan kaldırıldı. 🙂 Bir çok insanın halen aradığı bu ürünü özellikle stokla çalışan Avon Temsilcileri muhtemelen satışına devam etmektedir.

Deodorant Çeşitleri
Özellikle sıcak yaz aylarında baş belası haline gelen terleme ve ter kokusuna karşı Pur Blanca sprey ve roll-on deodorant çeşitleri  hep yanınızda olmaya devam ediyor. Hem kullandığınız parfümü tazeler hemde 48 saate kadar koruma sağlar. İstediğiniz kadar enerjik ve hareketli olabilirsiniz.

Cilt Yumuşatıcı
Özellikle kadınların en çok üzerinde durduğu hususlardan biri haline gelen narin ciltlerin bakımı için cilt yumuşatıcı mutlaka denemelisiniz. İçerisinde yer alan E vitamini ve mineraller ile cildi yumuşatır kullandığınız kokunun vücudunuz ile %100 uyumlu hale gelmesini sağlar.

Vücut Spreyi
Kullandığınız parfümün daha uzun süre kalıcı olması için onları sürekli tazelemeniz gerekir. Fakat sık sık parfüm sıkmanız daha kısa sürede bitmesine neden olur. Bunun için size önerimiz tazeleme işlemini vücut spreyi ile yapmanızdır. 3-4 Saat aralıklarla yapacağınız tazeleme ile  gün boyu çiçeksi ve oryantal kokular ile sürekli çevrenizdeki insanların dikkatini çekersiniz.

Pur Blanca
3’lü Paket (Parfüm, Vücut Spreyi ve Deodorant) 36,95 TL

Ramazan bayramına özel fırsatların yer aldığı Avon Temmuz Kataloğu ile birlikte Pur Blanca kullanıcılarına muıhteşem bir fırsat sunuldu. Ürünü tek başına almak isterseniz 31,50 TL olup, 3’lü paket şeklinde parfüm + vücut spreyi + roll-on deodorant şeklinde almak isterseniz 36,95 TL’ye alabilirsiniz. Paket kodu 54461

Güncelleme tarihi: 01/04/2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir