Rare Amethyst Bayan Parfüm

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2015 yılı boyunca 20 milyon parfüm satışı ile Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası haline gelen Avon her kampanya yeni marka ve ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Şimdi size ilk olarak Avon Ocak Kataloğu 2016’da satışa sunulacak olan fakat kalitesinden emin olduğunuz bir ürün ile tanıştırmak istiyorum. Rare Amethyst EDP dünyaca ünlü kadın parfüm markası RARE kalitesi ile satışa çıkan ürünü ilk kullanımdan itibaren hayran kalacaksınız.

Parfüm Losyon

Odunsu ve Çiçeksi Kokular
Kadınlar için genelde çiçeksi kokular üreten marka bu sefer biraz değişiklik yaparak hem çiçeksi hemde odunsu aromalara yer verdiği görülmektedir. Menekşe ve sandal ağacı aromaları ana hatlarını oluşturmaktadır.

Duygusal Hanımların Tercihi
Avon Kataloğunda satışı devam eden Rare Pearls ve Rare Gold çeşitleri gibi yine duygusal ve romantik hanımların denemesini özellikle tavsiye ediyoruz. Duyulara hitap eden erik kokusu ile etkileyicidir.

Rare Amethyst Vücut Losyonu Sadece 1 TL
25 Aralık 2015 itibari ile satışına başlanacak olan ürün ilk kampanyasında tüm ürünlerde olduğu gibi %50 indirimle satışa çıkıyor. Bununlada yetinmeyen firma kokunuzu daha kalıcı ve etkin hale getirmek için geliştirdiği 19 TL değerindeki vücut losyonunu sadece 1 TL’ye alma imkanı sunuyor.

Temsilcilere Önerimiz
Avon parfümü ilk kampanya %50 indirimli yani yarı fiyatına vermektedir. Yanında vücut losyonu ise size geliş fiyatı 75 kuruş olup, müşterilerinizi memnun etmek, satışlarınızı artırmak için o ürünü 1 TL’ye satıp sadece 25 kuruş kazanmak yerine parfüm alana o ürünü hediye edin. Emin olan müşterileriniz hem sevinecek, hemde satışlarınızın artmasına neden olacaktır.

Rare Parfüm Markası Yenilendi
Dünya’nın en çok kullanılan kadın parfüm markası Rare Avon Aralık Kataloğu 2015 ile sevenlerinin karşısına yeni tasarımı ile çıktı şişesi ve kapağında dikkat çeken yenilenme aynı zamanda her iki ürün içinde %50 indirimi beraberinde getirdi. İlk defa denemek isteyenler için süper bir fırsat olup, beğenmemeniz, memnun kalmamanız halinde 40 gün içerisinde koşulsuz geri iade edebileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.