Musk Marine Erkek Parfüm

Her kampanya en yeni ürünleri sevenleri ile buluşturan Avon Kasım Kataloğu 2015 ile birlikte 2 yeni parfüm markasını satışa çıkardığını açıkladı. Bunlardan birisi dünyaca ünlü Fransız modacı Christian Lacroix adını taşıyan yeni serisi Bijou ile yine erkeklerin asla hayır diyemeyeceği bir marka olan Avon Musk Marine EDT satışa çıkan kokular arasında yer almaktadır.

Ferahlatıcı Erkek Parfümü

Ferahlatıcı Bir Deneyim
Erkeklerin parfüm seçiminde önem verdikleri iki husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi kalıcı ve hafif aynı zamanda tazeleyici, ferahlatıcı etkisidir. Bu kapsamda kullanabileceğiniz ürünlerden biride Avon Musk Marine Erkek Parfüm olarak mutlaka denemenizi öneririm. Gerçi daha çok yaz aylarında kullanımı artan bu ürünleri özellikle kapalı alanlarda mutlaka deneyip, etkisine odaklanmalısınız.

Maskülen Kokusuna Hayran Kalacaksınız
Deniz mavisi şişesi ile vermek istediği mesajı hemen alıyorsunuz. Odunsu ve ferahlatıcı kokunun bir çok aroma içerdiğini göreceksiniz. Üst notalarında canlandırıcı lavanta ve dinçleştirici nane kokusu sizi karşılamaktadır. Orta notalarına inildiğinde ise erkeklerin asla hayır diyemeyeceği odunsu aromalardan ılık meşe yosunu sizi karşılamaktadır. Alt notalarına geçildiğinde ise yine ferahlatıcı özelliği ile maskülen’in tazeleyici özelliği sizi karşılamaktadır.

Büyük Boyutlu ve Ekonomik
75ml boyutunda üretilen klasik şişesi ile aylarca kullanabileceğiniz bir kokudur. Aynı zamanda diğer markalara göre ekonomik olduğu gözlerden kaçmıyor. Normal fiyatı 47 TL olan ürünü kampanyaları takip etmeniz halinde 23,95 TL gibi süper bir fiyata alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 44906

Beğenmezseniz İade Edin
İlk defa satışa çıktığı için henüz koku hakkında deneyim sahibi olan ve yorum yapacak insan yok denecek kadar azdır. O nedenle sizde mutlaka denemek için alabilirsiniz. 40 Gün içerisinde aldığınız ürünü beğenmeme yada memnun kalmama halinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Bu konuda zorluk çıkaran temsilcileri lütfen Avon müşteri hizmetlerine bildiriniz. Denemek isteyenlere şimdiden güle güle kullanın diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.