Hakkımızda

Kozmetiksiparisleri.com İnternet sitesi Avon’dan bağımsız olarak hizmet veren satış lideri Mustafa Gövercin’e aittir. Sitede yer alan içerikler (yazılar) Mustafa Gövercin tarafından yazılmaktadır.

Mustafa Gövercin Kimdir?

Bu sitedeki unvanı satış liderliği yönünde olacaktır. Aynı zamanda kozmetik yazılarının editörü olduğu da söylenebilir. Bunun dışında Govercin.com‘un kurucusu ve yöneticisi olan M. Gövercin sağlık, eğitim ve kozmetik alanında web tasarım ve SEO hizmeti vermektedir.

Mustafa Gövercin Hakkında
Avon 116 Bölge Satış lideri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy İstanbul

Telefon (WhatsApp): 0552 707 65 73

VİZYON

Yukarıda eksik kalan unvanlardan biri de eğitimci ruhum diyebilirim. İnsanların okumaya sıkıldığı hakkımızda sayfalarında bile insanlara faydalı olacağını düşündüğüm bilgi ve yönlendirmelere yer vereceğim.

Hakkımızda sayfasının en önemli aşaması Vizyon, Misyon kısmıdır. Peki, vizyon nedir, bu kısımda hangi detaylara yer vermek gerekir? Vizyon sizin ya da sitenizin amacını, hedefini ortaya koymaktır. Yani bir arkadaşınız ile sohbet ettiğinizi düşünün ve ona yeni bir site yapmak istediğinizi belirtin. Sitenizin yayın amacı ilk etapta ve ilerleyen zamanlarda neyi hedefliyor ya da hayal ediyorsanız ondan bahsedin. Şimdi dilerseniz bende kozmetiksiparisleri.com için bunu yapmak istiyorum.

Türkiye’nin En İyi Avon Temsilcisi ve Lideri Olmayı Hedefliyorum

Avon ile 2012 yılında tanıştım. O zamanki vizyonum özellikle ev hanımlarının oturdukları yerden kazanabilmelerini sağlamaktı. Bunu uygulayarak göstermek istedim. Tabii ki bu esnada Avon’un kazanç ve hediye fırsatları beni de cezbetti diyebilirim. Bu şekilde 10 yıla yaklaşan düzenli bir işim haline geldi. Avon bende güven duygusu oluşturduğu için çevremdeki tanıdığım herkese önerebiliyorum.

İnsanları Temsilci Olmaya Teşvik Ediyorum: İlk zamanlar sadece hanımların kazanmasını hedeflemiş olsam da şimdi Türkiye’nin her yerinden 18 yaş üzeri kadın, erkek, çalışan ya da öğrenci herkesin bu işi mutlaka denemelerini istiyorum. Bu kapsamda bilgilendirici ve yönlendirici siteler, bloglar yaparak insanlara ulaşmaya çalışıyorum.

Satış Lideri Olarak Daha Fazla Kazanmalarına Destek Oluyorum: Avon’da kazanç kapısı temsilci olarak açılmaktadır. Temsilci olduğunuzda katalogda yer alan ürünlerin satışından %33’e varan oranda gelir elde edersiniz. Ya da sadece kendi kullandığınız ürünleri satın alarak %33’e varan ek indirimlerden yararlanırsınız.

Daha fazla kazanç ve hediye elde etmek isteyenlere satış liderliği modelini öneriyorum. Peki, satış lideri olunca ne kadar kazanacağım? Diye merak edebilirsiniz. Ne kadar kazanacağınızı sizin çalışma planı ve performansınız belirleyecektir. Ben size sadece şunu söyleyebilirim. Kazancın sınırı yoktur. Her ay binlerce, on binlerce TL kazanabilirsiniz. Öyle ki işinizi son model Mercedes ya da AUDI otomobil ile yapabilirsiniz. Bu belirttiğim araçlarda sizin başarınızı desteklemek amacıyla verilmektedir. Detayları aşağıda yer alan görselde bulacaksınız.

Avon Satış Lideri
Avon satış liderleri son model otomobil kullanım hakkı ve onlara sahip olma hakkını elde ederler.

Temsilci Fiyatına Avon Ürünleri Temini Sağlıyoruz: Yazının geri kalan kısmında temsilci ve satış lideri olmalarını tavsiye ettik, indirim ve kazanç fırsatı elde etmelerini sağladık. Şimdi ki vizyonum ise temsilci ya da satış lideri olmak istemeyen insanları mutlu edecektir. Avon ürünlerini severek kullananlar için temsilci fiyatına satış desteği sunuyoruz. %33’e Varan indirimlerle severek kullandığınız ürünleri, temsilci olmaya gerek kalmadan alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken sitemizin Avon sipariş ver sayfasını kullanmak olacaktır. Bu sayfada aynı zamanda ihtiyacınız olan online Avon katalog bulunmaktadır. Avon kataloğunu inceleyerek satın almak istediğiniz ürünler ve 5 haneli ürün kodlarını not ederek sipariş formu ya da iletişim sayfamızda yer alan WhatsApp hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Buradan ileteceğiniz siparişleriniz size sanki temsilci olmuşcasına %33’e varan indirimlerle Avon’dan direkt olarak gelecektir. Peki, biz buradan ne kazanıyoruz? Diye düşünebilirsiniz. Evet, siparişinizden herhangi bir kazanç elde etmiyoruz. Zaten vizyonumuzun önemli bir bölümü kazanç sağlamadan gönül kazanmak olduğunu belirtmiştim.

Bu şekilde tüm insanların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Dileyen temsilci olur, satış yaparak kazanç ve hediyelerin sahibi olur. Dileyen ise satış lideri olarak daha fazla para ve hediye kazanır. Arzu eden ise sadece ürün almak istiyorum diyerek ona da geliş fiyatına ürün temin ederek mutlu olmasını sağlarız.

MİSYON

Evet, arkadaşlar yazının kalan kısmında vizyonumuz olarak (sitemizin gelecekteki hedeflerini, hayallerini) sizlerle paylaştım. Şimdi ise misyonunu ele alalım. Peki, misyon neydi? Önce onu hatırlayalım. Misyon, hedefiniz ya da hayal ettiğiniz başarının ne kadarını gerçekleştirdiğinizi ele almaktır. Yani bir muhasebe yapmaktır. Acaba ne kadar yol aldık onu gözden geçirmektir. Peki, bende ne kadar yol aldığımı şimdi sizlerle paylaşacağım.

Türkiye’nin Her Yerine Avon Ürünleri Satışı Yaptım, Devam Ediyorum.

2012 Yılında Avon’a başlama amacım özellikle hanımların istemeleri halinde kolayca kazanç sağlamalarını göstermekti. Tabii ki bu kazanç fırsatı ve hediyeler bende tutkuya dönüşünce kendimi alamadım. Kurmuş olduğum İnternet sitesi ve sosyal medya sayfaları ile Örnek:Avon Facebook sayfası Türkiye’nin her yerinden Avon siparişleri almamı sağladı. Yorucu ama güzel günler olduğunu belirtmeliyim.

Yıldızlar Kulübü Üyeleri Arasında Bölge Üçüncüsü Oldum

İlk başladığım yılda her kampanya binlerce TL satış yapıyordum. Avon başarısı sadece kampanya bazlı değil, aynı zamanda yıl sonu satış rakamına göre değerlendiriliyor. Yıl sonunda toplam satış rakamın belli bir limit üzerinde olması halinde sen başarılı olarak kabul edilirsin. Başarılı temsilciler kendi aralarında özel bir grupta yer alırlar. Eskiden yıldızlar kulübü olan bu grup şimdilerde Elite Club üyeliği şeklinde uygulanmaktadır. Kendi içerisinde bronz, gümüş, altın, platin şeklinde seviyeler bulunmaktadır. Her seviye daha fazla avantaj demektir. Bende ilk yılımda yıldızlar kulubü üyesi oldum. Aynı zamanda toplam satış rakamına göre bölge üçüncüsü olarak sahnede plaket verilmeye layık görüldüm.

Avon Satış Lideri Olarak Başarılı Bir Ekip Kurdum

Satışta elde ettiğim başarıyı Avon’un sevilen bölge satış sorumlularından biri olan Arzu Rızai ile tanışarak daha da büyüttüm. Satış lideri olmam yönünde beni motive etti ve başladım. Satışta olduğu gibi liderlik alanında da emek ve Allah’ın izni ile başarılar elde ettim.

3 Nesilde onlarca satış lideri yanı sıra yaklaşık 1000 temsilcinin yer aldığı ekibi yönetiyorum. Şuan direktör satış lideri (bazen kıdemli, bazen grup direktörü) olarak başarılar elde etmeye devam ediyorum. Siz değerli arkadaşlarımı bu ekipte yer almaya ve birlikte kazanmaya davet ediyorum. Benimle birlikte kazanmak ve başarmak isterseniz 2 dakikanızı ayırarak Avon temsilci başvurusu yapabilirsiniz.

SEO Uzmanı ve Sağlık Yazıları Editörüyüm

Evet, arkadaşlar hakkımda yazısına son vermeden önce Avon dışında neler yaptığımla ilgili biraz bilgi vermek istiyorum. 2009 Yılından bu yana sağlık alanında çalışıyorum. Webmaster, SEO, Editör olarak hizmet veriyorum. Op. Dr. Atilla Kaya, Op. Dr. Seher Şirin ve daha birçok değerli doktor ile çalışma imkanım oldu. Doktorlardan elde ettiğim bilgiler ve bilimsel çalışmalar, PubMed taramaları sonucunda çeşitli sağlık siteleri de açtım.

Beni en çok mutlu eden sitelerim arasında sachastaliklari.com ilk sırada gelmektedir. Bu sitede saç dökülmesi başta olmak üzere tüm saç sağlık sorunları ve çözümüne dair bilgilere yer veriyorum. Aslında saç dökülmesi problemim yok, fakat ergenlik dönemi ile birlikte başlayan bir sorun olması ve milyonlarca insanı etkilemesi nedeniyle bu alanda insanlara yardımcı olmak istedim. İyi de oldu diye düşünüyorum. Çünkü verdiğim bilgilere ek olarak binlerce soruya da yanıt verdim.

Benimle sağlık alanında çalışma yapmak ve başarılar elde etmek isterseniz iletişim sayfamdan bana ulaşmanızı sağlayacak bilgiler yer almaktadır. Yazımı okumaya değer gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Hoşcakalın