Avon Energy Fusion Parfüm

2016 Yılına enerji veren kokularla başlamak isteyenler için Avon’dan kadın ve erkeklere yönelik çok özel bir parfüm markası daha satışa çıkıyor. Avon Ocak Kataloğu 2016 kataloğu ile 25 Aralık 2015’te satışına başlanacak olan Avon Energy Fusion Parfüm serisi adından da anlaşılacağı üzere enerji veren bir koku deneyimi yaşatacaktır. Sadece enerjisi ile sınırlı kalmayan kokunuz aynı zamanda çok ekonomiktir.

Enerji Veren Koku

Avon Fusion Energy Kadın EDT
Hem kadın, hemde erkek formu bulunan kokuyu ilk olarak kadın formunu tanıyarak başlıyoruz. Çiçeksi ve meyveli aromalardan oluştuğu görülen parfümde özellikle pembe greyfurt, yasemin ve vanilya aromaları dikkat çekmektedir. Pozitif enerjiyle renkli bir hayat kurmak isteyen kadınlara yöneliktir. İlk satışa sunulması onuruna sadece 15 TL gibi ekonomik bir rakama deneme imkanınız bulunmaktadır.

Avon Energy Fusion Erkek EDT
Özellikle genç ve sportmen erkeklerin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu koku fiyatı ile de vazgeçilmeziniz olacaktır. Ağırlıklı olarak odunsu aromaları bulacağınız Energy Fusion Erkek Parfüm ile Zencefil, Lavanta ile Vetiner aromaları bir arada sunulmaktadır. Enerjisini herkese göstermek isteyen erkeklere yönelik bir parfüm olup, sadece 15 TL gibi ekonomik bir fiyata alabilirsiniz.

Windscape Parfüm Yerine Öneriliyor
Avon 2016 ilk kampanyası ile birlikte bir çok ürün satıştan kalkıyor. Onlardan biride Windscape Parfüm olup, kadın ve erkek formu yıllarca bir insanın hayranlıkla kullandığı koku olmuş olup, bu ayrılık bir çok insanı üzecektir. Firma yaptığı yazılı açıklama ile Windscape hayranları için Energy Fusion EDT serisi önerilmektedir.

25 Adet Numune Sadece 6 TL
Son olarak Avon Temsilcileri için güzel bir haber vermek istiyoruz. Müşterilerine bu yeni kokuyu denetmek isteyenler için 25 adet paket halinde alabileceğiniz numune ürünler sadece 6 TL olup, daha fazla satış yapmak için numune ürünlerin gücünden mutlaka yararlanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.