Avon Duş Jeli Çeşitleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artan sıcaklar ve nemli havaların oluşturduğu bunaltıcı ortamdan kurtulmanın en kolay yolu hiç şüphesiz kendimizi ılık bir duşa atmaktır. Duş alırken aynı zamanda rahatlamak, canlanmak ve vücudunuzun nemlenmesini isterseniz sizlere önerimiz Avon Senses Duş Jeli Çeşitleri kullanmanız olacaktır. Kadın ve erkeklere özel ürünlerin olduğu Avon Senses Duş Jeli markası seçim yapmakta zorlanacaksınız. Yeni çıkan çeşitleri 720ml boyutu ile uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

Egzotik Meyve Özlü

Avon Senses Hydrating Romantic Garden of Eden Nemlendirici Duş Jeli
İlk defa K7’de satışa sunulan ürünlerden biri olup, çiçeksi kokulardan hoşlanan kadınlar için egzotik meyve ve fesleğen aromaları içermektedir. Nemlendirici özelliği ile duyurularınızı harekete geçirecektir.
39625

Su Meyveleri Aromalı

Avon Senses Hydrating Refreshing Lagoon Nemlendirici Duş Jeli
Yaz aylarında özellikle vücudun nem oranı büyük bir oranda azalmaktadır. Cildimizde kuruluğa neden olan bu durumu Avon Duş Jeli çeşitleri ile aşabilirsiniz. Özellikle su meyveleri ve armut özlerinden oluşan bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Ferahlık ve nemlendirici etkiyi bir arada yaşayacaksınız.
39626

Gül Kokuları

Avon Senses Mystique Kremsi Duş Jeli
Gül ve yasemin aromalarından oluşan bu ürünü kullandığınızda duş sonrası bile o büyüleyici koku üzerinizde hep kalacaktır. %100 Doğal özlerden üretilen yapısı ve yüksek PH değeri ile vücudunuzun sağlık kaynağı olmaya devam edecektir. Aynı zamanda vücudunuzda tıkanmış gözenekleri açmaya yardımcı olur.
39628

17,50 TL Değil Sadece 6,95 TL
Yukarıda yer alan ürünler Avon K7 kampanyası ile satışa sunulmuş olup, ilk kampanya olması nedeniyle %70’e varan indirimlerle satılmaktadır. Yeni ambalajı ve büyük boy şişesi ile tüm yaz boyunca kullanabileceğiniz bu ürünlere sizde şimdi sadece 6,95 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Eviniz ve yazlığınızda kullanmak için birden fazla almanızı tavsiye ederiz. Yukarıda ürünlerin sipariş kodları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.