Celebre EDT Bayan Parfüm

Şu bir gerçek ki tüm kadınlar çiçeksi kokulardan hoşlanmaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarının bunaltıcı etkisine karşı bir fıs ile bulunduğunuz ortamı ferahlatan ve çiçek bahçesine dönüştüren Avon bayan parfüm çeşitlerinden size ekonomik bir ürün önermek istiyorum. Her yaş kadının tercihi olan Celebre EDT çiçeksi ve meyve kokularını bir arada içermektedir.

Celebre Bayan Parfüm

Celebre Bayan Parfüm
Kadınların %90’dan fazlası çiçeksi kokuların romantik ortamından hoşlanmaktadır. Celebre EDT çiçeksi ve meyveli aromalar içermekte olup, ana aroması beyaz şeftali çiçekleri ve ferahlatıcı su meyveleridir. Kış üzümü ile romantik ortamları bundan böyle kokunuz ile kolayca hazırlayacaksınız. Celebre EDT fiyatı normalde 55 TL olup, güncel kampanyaları takip eden biriyseniz bazen 19 TL gibi bir ücrete bile sahip olabilirsiniz.
55055

Celebre Deodorant İle Ter Kokusuna Son
Yaz aylarının en can sıkıcı problemi haline gelen terleme ve ter kokusunu artık kafanıza takmayın. Celebre Sprey ve Roll-On deodorant çeşidi ile 48 saate varan koruma sağlıyor. Hemde kokunuzun kalıcılığını artırırken daha uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır. Böylece 2 kat tasarruf yapmış olacaksınız.

Avon Celebre Vücut Spreyi ile Kokuyu Tazeleyin
Kullandığınız parfümü sürekli kalıcı ve uzun süre kullanabilmek için size önerimiz parfümünüz ile birlikte Celebre Vücut Spreyi kullanmanızdır. Sabah bir kere sıkacağınız parfümü gün içerisinde vücut spreyi ile tazeleyin. Böylece kokunuz 24 saat kalıcı olurken çevrenizdeki insanların sürekli dikkatini çekecektir.

Celebre EDT Kullanıcı Yorumları

Karizma: kız arkadaşım bu kokuyu kullanınca çiçek gibi koktuğunu itiraf etmeliyim.

Yaprak: Uzun zamandır kullandığım bir kokudur. Herkese tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. İnsanı boğmayan, çiçek kokularından biridir.

Didem: Cidden güzel bir koku. hafif, ince bir yapısı var. bu kokuda tek sevmediğim kalıcı bir koku olmaması. :/ kokusunu çantasında taşıyıp, tazelemeyi sevenlerdenseniz ama öneririm bu ürünü. bence 15 yaşındaki genç bir kıza da 30 yaşındaki genç bir kadına da yakışabilecek bir kokudur.

Adige: Yıllardır her zaman kokularım içindeki yerini almıştır.

Süper Teklif Paketi Kapsamında 23,95 TL
Avon Haziran Kataloğunda muhteşem bir fırsat sizi bekliyor. Süper teklif paketi kapsamında 2 farklı fiyat teklifi sunulmaktadır. Sadece parfüm almanız halinde 23,95 TL olup, 3’lü set halinde Parfüm + Vücut Spreyi + Roll-on Deodorant ile birlikte 29,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir diğer husus ise Süper Teklif Paketi indirimlerinden yararlanabilmek için katalogdan herhangi 25 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.