Love Potion EDP

Hemen hemen tüm kadınların parfüm seçiminde ortak arzusu çiçeksi ve oryantal aromalar olmaktadır. Oriflame 2015’in son kataloğunda sizler için yine muhteşem bir kokuyu satışa sunuyor. Love Potion EdP ile tutku dolu bir parfüm ve hediyelerini görmeden sakın karar vermeyin.

Çikolata Kokusu Vücut Kremi Tazeleyici

Love Potion EdP
İlk olarak Oriflame Aralık Kataloğunda satışa çıkan Love Potion Bayan Parfüm öncelikle kendine özgü şişe tasarımı ile dikkat çekmektedir. Daha önce hiç koklamadığınız çikolata kokusuna hayran kalacaksınız. Aynı şekilde oryantal koku grubundan olan hindistan cevizi ve zencefil aromaları içermektedir.

Parfümlü Vücut Kremi
Kullandığınız kokunun daha kalıcı olması için mutlaka devam ürünlerinin gücünden yararlanmalıyız. Bunun için size ilk önerim Parfümlü Vücut Kremi olacaktır. Parfüm ile benzer aroması ve cildi yumuşatan, nemlendiren etkisine hayran kalacaksınız. Özellikle banyo ve duş sonrası kullandığınızda parfümün 2 kat daha etkili ve kalıcı olduğunu göreceksiniz.

Parfümlü Vücut Spreyi
Kullandığınız parfümü hem kalıcı hemde uzun süre kullanabilmek için mutlaka Parfümlü Vücut Spreyi ile birlikte kullanın belirli aralıklarda kokuyu tazelemek için parfüm yerine Vücut Spreyi sıkmanız yeterli olacaktır.

Devam Ürünleri Hediye
Bu muhteşem koku ve devam ürünlerine sahip olmak şimdi daha kolay Oriflame Aralık Kataloğunda sipariş vermeniz halinde parfüm + vücut kremi + vücut spreyi bir arada 120 TL yerine sadece 52,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Oriflame kataloğu ve güncel kampanyaları incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. http://www.satistemsilcileri.com/oriflame-katalog

Ezgi Mola Öneriyor!
Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ezgi Mola yeni çıkan kokuyu test ve etti ve tüm hanımlara öneriyor. Özellikle yılbaşı gecesi Love Potion EdP kullanacağını belirten ünlü oyuncunun zevkine güvenin.

Kullanıcı Yorumları
bu ürünü deneme fırsatı bulanların yorumlarını paylaşıyoruz. Sizde görüşünüzü iletin, yayınlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.