Exploration Erkek Parfüm

Ülkemizin her yerini saran sıcak yaz mevsimi güzel olduğu gibi aynı zamanda bunaltıcı bir havayı da beraberinde getirmektedir. Bu durumu kullandığınız koku ile fırsata çevirmek ister misiniz? bulunduğunuz her ortamda canlandırıcı ve ferah bir parfüm tercih ederek bu mümkündür. Bunun için size Avon’un yeni erkek parfüm markası Avon Exploration EDT öneriyoruz.

Ferahlatıcı Parfüm

Avon Exploration EDT
Alışkın olduğunuz odunsu ve baharatlı kokuları bir kenara bırakarak şimdi yeşil bitkilerin ferah ve sulu etkisi ile canlanmaya, en bunaltıcı ortamlarda bile canlanmaya hazır mısınız? Avon Mayıs Kataloğu ile satışa çıkan Avon Exploration Erkek Parfüm özellikle 21 Haziran Babalar Gününe özel hediyelerden biridir. Her yaşa ve her tarza uygun bu kokuyu ister kendinize isterseniz hayatımızın kahramanları babanıza hediye edin. Pür vetier aroması ile macera bir gün sizi bekliyor. Gümüş ada çayının canlandıcı etkisine ek olarak ferahlatan portakal aromaları içerir.

Devam Ürünü Bulumuyor?
Üretici kokunun kalitesine güvendiği için tek başına yeterli olacağını düşünmüştür. Yinede bir devam ürünü ile tamamlamak isteyenlere Avon Men Traş Sonrası Balm kullanmaları önerilmektedir.

Babalar Gününe Özel Kaçırılmayacak Fırsat
Normal satış fiyatı 70 TL olan bu ürüne ilk defa satışa sunulması ve babalar gününe özel olması nedeniyle 33,95 TL’ye deneme imkanı bulacaksınız. Geçtiğimiz kampanya tanıtımlarına başlanan Avon Exploration EDT aynı zamanda bir dizi kampanyaya imza atılmıştır. Geçtiğimiz kampanyada anneler gününe özel satışa çıkan Cherish Bayan Parfüm alanlar bu ürünü babaları için ekstra indirimli alıyor. Geçtiğimiz kampanya en az 1 Cherish EDP aldıysan Avon Exploration Erkek Parfüm’e sadece 27,95 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Bitmedi bakımlı erkeklerin traş sonrası olmazsa olmazı Avon Traş Sonrası Balm sadece 1 TL ikili kampanyayı kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.