Avon Hakkında Merak Edilenler

Avon katalog temsilcilik ve beğenerek kullanılan tüm avon ürünleri hakkında merak edilenleri bulabileceksiniz

Avon Parfüm Satın Al, Kapıda Ödeme Kolaylığı

Avon parfüm çeşitlerini temsilci fiyatına ve kapıda ödeme kolaylığı ile satın almak ister misiniz? Cevabınız evet ise sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz. Hazırladığımız bu sayfada güncel kampanyada (Ağustos ayı) boyunca indirimli parfümlere yer vereceğiz. Arzu ederseniz aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak online Avon kataloğunu inceleyebilirsiniz. https://kozmetik.avon.com.tr/onlinecatalog/202009/k9 Satın almak için 97645 numaralı …

Devamını oku

Avon Sipariş Ver, Temsilci Fiyatına ve Kapıda Ödeme Fırsatı

Avon sipariş ver

Avon temsilcisi olmaya gerek kalmadan geliş fiyatına, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile alışveriş yapmak ister misiniz?
Cevabınız evet ise sayfamızda yer alan online kataloğa göz atarak işe başlayabilirsiniz.
Almak istediğiniz ürünler ve ürün kodlarını not ederek sipariş formu ile bize gönderiniz. Siparişiniz hafta içi olması halinde 24 saat içerisinde Avon tarafından kargoya verilmektedir. PTT kargo tarafından kapıda ödeme kolaylığı ile gönderilmektedir. Dilerseniz ödemenizi havale, EFT ya da PTT şubelerinden de yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız ürünleri Avon iade garantisi kapsamında koşulsuz iade edebilirsiniz. Sipariş vermek için sayfamızda yer alan sipariş formunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını oku

Avon Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Avon temsilci hediyeleri

Avon temsilcisi olduğunuzda %30'a varan kazanç oranı yanı sıra her kampanya değişen hediyelerinde sahibi olursunuz. Hediyeler sadece kampanya bazlı değil, aynı zamanda yıl sonuna özel daha büyük hediyelerden de yararlanırsınız. Satış başarınıza göre elite club üyesi olursunuz. Böylece yıl sonu binlerce TL değerinde hediyenin sahibi olursunuz. Satış lideri olmanız halinde ise temsilci hediyelerine ek olarak hem kampanya bazında hem de yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye kazanırsınız. Kazanacağınız hediyeler ve gereken şartları yakından görmek için yazımıza göz atmalısınız.

Devamını oku

Avon Katalog 2020 (Ağustos Ayına Özel) K9 Başladı

Avon Ağustos Kataloğu

Avon kataloglarına ve indirim broşürlerine ulaşmak şimdi çok daha kolay ve ücretsiz, aşağıda yer alan görsele tıklayarak Avon online kataloğu inceleyebilirsiniz. Böylece doğanın korunmasına katkı sağlamış olursunuz. Avon Ağustos Kataloğu 2020 Fırsatları Başladı 29 Temmuz – 31 Ağustos arasında geçerli olan Avon Ağustos kataloğu (K9) fırsatları parfümler ile başlıyor. Kapak …

Devamını oku

Avon İletişim

Avon İletişim Bilgileri

Avon'u ulaşmak çok kolaydır. Öyle ki ulaşmak istediğiniz yöntemi bile siz seçebilirsiniz. WhatsApp aracılığı ile yazılmak için 0534 468 17 43 numaralı hatta yazabilirsiniz. Ya da bir görevli ile yüz yüze görüşmek isterseniz temsilciler 0850 250 28 66 numaralı Avon müşteri hizmetleri ya da müşteri iseniz 0850 221 10 10 numaralı Avon ürün danışma hattını arayabilirsiniz. Avon temsilcilik iptali için 0212 473 12 12 numaralı FAX hattını kullanmanız gerekmektedir.

Devamını oku

Avon’un Kenevir Yağı İçeren Cilt Bakım Ürünlerini Gördünüz mü?

Avon kenevir yağı içeren ürünler

Cilt bakımının en yeni içeriği olarak kullanımı hızla artan kenevir yağı İngilizcesi Cannabis ve Hemp olarak bilinmektedir. (1). Avon cilt bakım ürünlerinde de kullanılmaya başlanan kenevir yağı içeren ürünleri yakından tanıyacağız. İlk olarak 3 farklı ürün: temizleyici yağ, gündüz kremi ve yoğun el ve vücut kremi şeklinde kataloglardaki yerini aldı. …

Devamını oku

Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

Avon temsilcisi olmak için gerekenler

Avon temsilcisi olmak isteyenlerden 2 koşulu yerine getirmeleri istenir. Bunların ne olduğuna bakalım mı? 18 Yaş ve üzeri olmak; Türkiye Cumhuriyeti kanunları bu tür girişimlerde bulunmak isteyenler için alt yaş sınırını 18 olarak belirlemiştir. Türkiye'de İkamet Ediyor Olmak: Bir diğer koşul ise temsilci adayının Türkiye'de ikamet ediyor olması gerektiğidir. Bu durum kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerektiği anlamına gelmez. Türkiye'de yaşayan yabancı ülke vatandaşları da Avon'da yer alarak kazanabilirler. Sizde Avon temsilcisi olmak ve kazanmaya başlamak için sitemizden ücretsiz başvuru yapabilirsiniz.

Devamını oku