Kategori: Avon Hakkında Merak Edilenler

Avon katalog temsilcilik ve beğenerek kullanılan tüm avon ürünleri hakkında merak edilenleri bulabileceksiniz

Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

Avon temsilcisi olmak için gerekli şartlar nelerdir

Avon temsilcisi olmak için neredeyse hiç bir şart yoktur. Sadece kanunların gerektirdiği gibi alt yaş sınırı uygulaması vardır. 18 Yaş ve üzeri herkes bu muhteşem kazanç modelini deneyebilir. Ücretsiz kayıt olmak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. 18 Yaş ve Üzeri Olmalısınız Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi temsilci adaylarında aranan ilk şart 18 yaş […]

Avon Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Avon temsilci hediyeleri

Avon birçok insan için güzellik anlamına gelirken, birçoğu için kazanç anlamına gelmektedir. Peki birçok insanın hayallerini her kampanya dağıttığı hediyelerin süslediğini biliyor muydunuz? Evet, arkadaşlar temsilcilerin büyük bir bölümü her kampanya değişen hediyelerin sahibi olmak için bu işe girmektedir. Peki hediyelerin ne olduğu ve nasıl kazanıldığını görmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen sayfaya göz atmalısınız.

Parfümün Kalıcı Olması İçin Yapılması Gerekenler

Parfümü kalıcı hale getirmek

Aslında kalıcı parfüm diye bir şey yoktur. En etkili parfüm bile 5-6 saat sonra yok olmaktadır. Önemli olan teninize uygun parfüm seçmek ve kullanırken dikkatli davranmaktır. Aldığınız kokuları güneşten, ışıktan ve nemden uzak tutmalısınız. Banyo ve duş sonrası ya da nemlendirici krem kullanarak sürmelisiniz. Daha fazla ipucu için tıklayınız.