5’i 1 Arada Pilli Manikür Aleti

Kişisel bakım denince ilk sırada tırnak bakımı gelmektedir. Genellik kuaför ve güzellik salonlarında yaptırmaya alışkın olduğumuz Manikür ve Pedikür işlemlerinizi evinizde kendiniz yapmak ister misiniz? cevabınız evet ise size bu konuda yardımcı olacak bir ürün önermek istiyorum. Avon 5’i Bir Arada Pilli Manikür Aleti evinizde mükemmel manikür deneyimi yaşatacaktır. 5 Farklı ucu ile tırnaklarınıza istediğiniz doğal görünüm elde edersiniz.

Evde Tırnak Bakımı

5’i Bir Arada Pilli Manikür Aleti
2016 Yılının ilk kampanyası Avon Ocak Kataloğunda yeni tasarımı ile satışa çıkan ürün bu sefer pilli olup, sadece 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Bu sayede gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. 5 Özelliği bir arada bulacağınız yeni ürünün sağladığı avantajlara başlıklar halinde göz atalım.

Törpü (Tırnakları Şekillendirir)
Tüm kadınların en çok üzerinde durduğu husus tırnakların oval bir şekil almasını sağlamak ve kırılmaları önlemektir. Bunun için kullanmanız gereken başlık törpü olacaktır.

Beyaz Köni (Pürüzsüzleştirir)
Bir diğer parçamız ise tırnakların üst kısmını pürüzsüz hale getirecek olan Beyaz Köni olup, ilk uyguladığınız anda ortaya çıkan görünüme inanamayacaksınız.

Beyaz Törpü (Uzmanlar İçin)
Bir çok arkadaşımız bakım ve güzellik alanında ücretsiz kurslardan yararlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulabileceğiniz kurslardan biride Manikür olup, bu eğitimi alanlara yönelik beyaz törpü parçası ile daha detaylı şekil vermeniz mümkündür.

Keçe Başlık (Parlaklık Verir)
Her hangi bir kozmetik ürün kullanmadan tırnaklarınızın cila etkisinde parlaklığa kavuşmasını ister misiniz? bu durumda aletin keçe başlığını kullanmanız yeterli olacaktır.

Nasıl Kullanılır?
%50’ye varan indirimle alma imkanı bulacağınız bu aleti nası kullanacağız hemen ona bakalım. Öncelikle tırnaklarımıza yapmak istediğimiz işlemi sağlayan ucu alete takıyoruz. Cihazın sol kısmında bulunan butonu çalışır konuma getirerek başlayabiliriz. Dikkat etmemiz gereken husus tırnaklarınıza fazla bası yapmadan uygulamalısınız.

Süper Teklif Sadece 19,95 TL
Bu muhteşem ürünü denemek isteyenler için Avon Ocak Kataloğu 2016 süper teklif sayfasında 19,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Avon süper teklif sayfasında yararlanabilmek için o kampanya ürünlerinden herhangi 25 TL’lik ürün almak gerekir. Yada 29 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

El Kremi ve Tırnak Cilası Hediye
Her kampanya en çok incelenen sayfalardan biri olan süper teklif sadece manikür aleti içermiyor aynı zamanda Avon Care Gliserin, Kalsiyum ve E Vitamini içeren el kremi hediye edilmektedir. Ellerinize uzun süreli nemlendirme sağlamaktadır. Bitmedi bir diğer hediye ise Gel Finish Tırnak Cilası olup, jel dokusuyla süper bir görünüm vermektedir.

Nasıl Satın Alırım?
Biliyorsunuz ki Avon ürünleri doğrudan satış yöntemi ile sadece katalog üzerinden ve temsilciler vasıtası ile yapılmaktadır. Bu ürünü temin edebilmek için size yakın bir Avon temsilcisi bulmanız gerekir.

40 Gün İçinde İade Edebilirsiniz.
Genelde deneme imkanı olmadan aldığınız bu ürün sizi memnun etmeyebilir, beklentinizi karşılamayabilir. Sorun değil açın, deneyin memnun kalmazsanız aldığınız günden sonra 40 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinde temsilcilerden 2 TL ücret kesilmektedir. Satış yapan arkadaşların mağdur olmaması için onlara yardımcı olun.

6 Yorum

  1. Şu an elinizde mevcut mu?

    • Rahime: Katalogda olduğu kampanya sürecinde sipariş alabiliyoruz. Bizler güncel ürün satmak için stok tutmuyoruz.

  2. Nasil alabilirim ?

  3. bu üründen almak istiyorum. BİLGİ VERİRİMİSİNZİ

    • Aylin: Maalesef şuan kataloglarda yer almıyor. Satışa çıktığı anda sayfada duyurusunu yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.