Avon BB Krem Çeşitleri

Cilt bakımında son yıllarda kullanımı hızla yaygınlaşan BB kremler yada orjinal adıyla (Beautybalm) çeşitleri bu gidişle fondötenin yerini alacak görünüyor. Antioksidan içeriği ile cildi nemlendirirken SPF özelliği ile yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korumaktadır. Kozmetik üreticilerinin yeni gözdesi olan bu ürünleri Avon kullanıcıları için bir çok alternatifi bulunmaktadır.

İnce Çizgileri Yok Eder Mat Görünüm Oluşturur Nemlendirir

Nutra Effects Mat Görünüm Veren BB Krem SPF15
İlk tanıyacağımız ürün bitkisel içeriği ile dikkat çeken Avon Nutra Effects Mat Görünüm Veren BB Krem SPF15 olacaktır. Jujube meyvesi ve matlaştırıcı pudra ile zenginleştiren ürünü kullananlar makyaj yapmamış kadar hafif bir cilde sahip oluyor. 10 Saate kadar kalıcı mat görünüm elde etmenizi sağlayan ürün SPF15 formülü her ışık altında doğal görünüm sağlıyor. Medium ve Light olmak üzere 2 renk seçeneği bulunmaktadır.

Nutra Effects BB Cream SPF 15
Avon’un yeni cilt bakımı markası Avon Nutra Effects BB Krem alanında geniş çaplı seçenek sunmaktadır. Şimdi ele alacağımız ürün Avon Nutra Effects BB Cream SPF 15 olup, yine Jujube meyvesinin mucizevi etkisini içermektedir. Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş olan ürün cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırırken aynı zamanda renkli pigmentlerle cildi renklendirir. Cildin daha güzel ve kusursuz görünmesini sağlarken aynı zamanda kırmızı görünümü önler ve dengeler. Kusurları kapanmış ve ışıltılı bir yüze sahip olacaksınız.

Anew Vitale BB Krem SPF20
Avon’un yaşlanma karşıtı ürünlerinu bulacağınız markası Anew geçtiğimiz aylarda yeni ürününü satışa sundu. 25 Yaş itibari ile başlayan ince çizgi problemi ile mücadele için ProEnergyComplex formülü ile zenginleştirmiştir. Kusurları anında kapatan etkisi ile vazgeçilmeziniz hale gelecektir.

Jujube Meyvesinin Etkilerinden Yararlanın
Halk arasında Hünnap olarak bilinen Jujube meyvesi son yıllarda cilt bakımı ürünlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Avon’un yeni markası Nutra Effects’in ana maddesi haline gelen Jujube meyvesi cildin kendini yenilemesi konusunda çok önemli etkisi bulunmaktadır. Tohumları içerisinde bulunan Spinoisin maddesi kullanılmaktadır.

Nasıl Kullanılır?
BB krem çeşitleri kullanımı diğer ürünlerden farklı olmaksızın temiz ve kurulanmış cildinize uygulayın. Kendi nemlendirici etkisi olduğu için ekstra nemlendirici kullanmaya gerek yoktur.

Kullanıcı Yorumları
Aşağıda sizlere bir kullanıcı yorumunu aktarmak istiyorum. İsminizi vermek istemeyen 18-24 yaşındaki kullanıcı ürün hakkında aşağıdaki görüşü paylaşmıştır. Sizde kullanıp, deneyimlerini paylaşmak isterseniz aşağıda yayınlarız.

kapatıcılığı iyi cildin rengini gerçekten eşitliyor . ama o kadar mat değil kendiliğinden bir ışıltısı var elinize sürdüğünüzde görebilirsiniz yüzde de belli oluyor ışıltısı. tam mat bir bb krem isteyenlere uygun değil ama geneli çok güzel .

Fiyatları Ne Kadar?
Avon kataloglarından sipariş etme imkanı olan bu ürünler 15 ile 45 TL arasında değişmektedir. Güncel fiyat bilgilerine ulaşabilmek için online kataloğa göz atmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.