Perceive Bayan Parfüm

Bazı parfüm markaları varır ki herkesin alamayacağı şekilde premium olarak olarak sınıflandırılır. Onlardan biride Avon’un kadın ve erkeklere özel olarak geliştirmiş olduğu Perceive olup, daha önce yaşamadığınız koku deneyimini yaşamanızı sağlayacaktır. Perceive Kadın EDP yıllardır, Avon’un en çok satan kadın parfüm markaları arasında yer almakta olup, çiçeksi kokularına hayran kalacaksınız.

Perceive Bayan Parfüm

Perceive Kadın EDP
Bayanların vazgeçilmez aroması çiçeksi kokular ve buna ek olarak yaz aylarının en çok aranan ferahlatıcı aroması turunçgillerden oluşmaktadır. İlk sıktığınız anda sizi üst notalarında yer alan Gardenya, Sarı Frezya ve Beyaz Biber aromaları baş döndürücü ve büyüleyici etkisi ile karşılamaktadır.

Orta Notalarında ise yine kadınların asla hayır diyemeyeceği meyveli kokular grubunda yer alan armut ve erik kokusu mest etmeye devam edecektir.

Alt Notalarında ise mutluluktan çılgına döneceğiniz egzotik çiçekler, vanilya ve sandal ağacının o muhteşem aroması ile tamamlanmaktadır. Bir kere denediğinizde asla vazgeçilmez kokunuz olacak bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Beğenmeme olasılığı mümkün ollmayıp, yinede beğenmeseniz bile 30 gün içinde iade edersiniz.

Devam Ürünleri İle Sürekli Kalıcılık Yaşayın
Kullandığımız parfümler genelde kıyafetimize, boynumuza, kollarımıza sıkarız. Kıyafet değişimi vs ile uçup giden aromayı vücudunuzda sürekli hapsetmek için Perceive devam ürünleri kullanmalısınız. Kadınlara yönelik geliştirilen devam ürünleri ile parfümünüz ve vücudunuz arasında muhteşem bir uyum oluşacaktır.

Perceive Vücut Losyonu
Özellikle sıcak yaz aylarında vücudunuzu ferahlatan ve rahatlatan özelliği ile tüm kadınlara günün her saati önerebileceğimiz ürünlerden biridir. Muhteşem parfüm kokusu ile kalıcılığı artırır.

Perceive Parfümlü Vücut Spreyi
Kullandığınız parfümü daha uzun zaman kullanmak için yapmanız gereken günde sadece bir kere kullanmanızdır. Arada tazelemek gerekirse onu parfüm yerine parfümlü vücut spreyi ile yaparak kokunuzu tazeleyin.

Perceive Roll-On Deodorant
Özellikle yaz aylarında terlemeyen innsan yok denecek kadar azdır, sizde ter kokusu ve terlemeye karşı kullanabileceğiniz ürünlerden biri Perceive Roll-On Deodorant olup, hem ter kokusuna karşı size 48 saat koruma sunarken, hemde kullandığınız kokunun kalıcılığını artırır.

Perceive Soleil EDP Satışa Çıktı
Uzun yıllar tek ürün olarak kadınların favorisi olan Perceive Bayan Parfüm şimdi yeni üyesi ile seçim yapmakta zorlanacağınız bir koku daha satışa çıkardı. Perceive Soleil EDP markası ile kendinizi adeta çiçek bahçesinde hissedeceğiniz bir kokuyu denemek için geç kalmayın.

Perceive Erkek Parfüm
Sadece kadınlar için değil, erkekler içinde çok özel bir marka olan Perceive Erkek EDT ile odunsu kokuların muhteşem aromasını yaşarken aynı zamanda ferahlatıcı etkisini bir arada bulacaksınız. Özellikle olgun erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelen Perceive Erkek EDT 100ml boyutundaki kocaman şişesi ile aylarca kullanmanızı sağlıyor. Bu ürün ile ilgili detaylar için başlığa tıklayınız.

Avon Perceive Kampanya

%50’Den Fazla İndirim Fırsatı
Bayrama sayılı günler kala Perceive Kadın EDP fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Ambalajı yenilenen kokunuz Avon Temmuz Kataloğuna özel %50’den fazla indirimle sizlere deneme imkanı sunmaktadır. Normal satış fiyatı 69 TL olan bu ürüne kısa bir süreliğine sadece 32,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

2 Yorum

  1. teoman bardak

    parfümün içerindeki kimyasal maddeleri öğrenebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.