Perceive Erkek Parfüm

Özellikle kişiliği ve benliği oturmuş ne istediğini bilen erkeklerin kokusu genelde odunsu aromalardan ve hafif klasik yapılardan oluşmaktadır. Avon’un sadece kadınlara özel olmadığını gösteren markalardan biri Perceive Erkek EDT erkek parfüm çeşitleri arasında en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Genelde 25 yaş üzeri erkeklerin tercihi olan bu kokuyu babalarınıza hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Perceive Erkek Parfüm

Perceive Erkek EDT
Erkeklerin büyük bir bölümü odunsu yada baharatlı kokular tercih etmektedir. Perceive Erkek Parfüm en kaliteli odunsu aromalar içermekte olup, bununla sınırlı kalmayan markanız ferahlatıcı özelliği ile turunçgil aromaları ihtiva etmektedir. Paçuli, Sandal ve Sedir ağacının muhteşem odunsu aromalarını içinize çekerken orta ve alt notalarında ise greyfurt ve portakal tomurcuğunun ferahlatıcı etkisini doyasıya yaşayacaksınız. Normal fyatı 70 TL olan bu ürüne kampanyaları takip etmeniz halinde 35-40 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
51708

Perceive Devam Ürünleri Kullanın
Herkes kullandığı parfüm’ün daha etkili ve kalıcı olmasını ister bunu mümkün kılmak ve kokunuzun gün boyu ilk sıktığınız anki kadar kalması için mutlaka tamamlayıcı ürünler kullanmalısınız. Bunun için Perceive Sprey Deodorant ve Perceive Roll-On deodorant çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kokunuzu daha etkin ve kalıcı hale getirirken aynı zamanda yaz aylarının korkulu rüyası terleme ve ter kokusu problemine karşı 24 saat koruma sağlar.

Perceive Bayan Parfüm Çeşitleri
Kadın ve erkekler için çok özel bir marka olduğunu düşündüğüm Perceive Kadın EDP ve Perceive Soleil EDP çeşidi ile en özel çiçeksi kokuları gün boyu ferahlatıcı özelliği ile yaşamanızı sağlıyor. Daha önce hiç farketmediğiniz kadınsı kokusu ilk deneyimden itibaren sizinde dikkatinizi çekecektir. Perceive Kadın Parfüm çeşitlerine dair geniş kapsamlı bilgiyi yine sitemizin Bayan Parfüm sayfasında bulabilirsiniz.

Perceive Erkek Parfüm Bayram İndirimi
Mübarek Ramazan’ın son günlerini yaşadığımız ve adım adım bayrama kavuşmaya hazırlandığımız bugünlerde Perceive Erkek Parfüm kullanıcılarına ikinci bayram yaşatacak fırsatı duyurmak istiyoruz. Avon Temmuz Kataloğu süresince geçerli olan fırsatta Perceive Erkek Parfüm 70 TL yerine sadece 37,95 TL’ye alacaksınız. İster kendiniz ister sevdikleriniz için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.