Individual Blue Erkek Parfüm

Bir çok insan genelde karşısındaki insanın kullandığı parfümün ağır aromalar içerdiğinden şikayet eder. Bu soruna neden olan kişinin hatalı seçimi olup, özellikle yaz aylarında sadece odunsu yada çiçeksi kokular içeren parfüm yerine bu aromalara ek olarak ferahlatıcı etkisi bulunan ürünler tercih etmelisiniz. Genelde tropikal aromalar içerdiğine dikkat etmelisiniz. Avon erkek parfüm çeşitleri arasında bu kapsama en çok uyan Individual Blue EDT olup, her güne dinamik ve enerjik bir şekilde başlamanızı sağlıyor. Ekonomik fiyatı ile sürekli kullandığınız markalar arasında yer alacağını garanti ediyoruz.

Individual Blue Erkek Parfüm

İndividual Blue EDT
Geçtiğimiz yıla kadar tek olarak satılan ve çok beğenilen İndividual Blue Erkek Parfüm hafif mavi renk şişesi ile ilk bakışta ferahlatıcı bir parfüm olduğunu kolayca anlayabiliyorsunuz. Erkeklerin gözde aroması haline gelmiş olan odunsu kokulara ek olarak ferahlatıcı turunçgil özelliklerini bulacağınız İndividual Blue EDT 100 kocaman şişesi ile aylarca hep teninizde hep yanınızda yer alacaktır. Adaçayı ve lavanta, sardunya, biberiye sandal ağacı ve tropikal kokuların olmazsa olmazı greyfurt aromasına hayran kalacağınız bir kokudur. Her güne daha dinamik ve karizmatik başlamak isteyen erkeklere özellikle önerimizdir.
02987

İndividual Blue Casual EDT
2015 Yılında satışına başlanan İndividual Blue Casual EDT daha çok odunsu kokulardan zevk alanları tercihi olmaya devam ediyor. Yoğun bir odunsu aromaları hissedeceğiniz İndividual Blue Casual Erkek Parfüm güve otu, ıtır çiçeği ve taze zencefil köklerinin dayanılmaz kokusu ile oluşmaktadır. Özellikle 100ml boyutundaki kocaman şişesi ile kokunuzu aylarca tükenmeden kullanma avantajını ekonomik olarak yakalayacaksınız.
33926

Individual Blue Free EDT
İlk defa 2012 yılında satışa çıkan Individual Blue Free Erkek Parfüm özellikle yüksek ferahlatıcı özelliği ile ilgi çekmişti, deniz kokularını yansıtan aroması ile bir çok beyefendinin vazgeçilmezi haline gelen marka maalesef geçici yada kalıcı şekilden satıştan kaldırılmıştır. Şuan Avon’un resmi satış kanallarından temin etme imkanınız olmayıp, daha önce stok yapan temsilcilerde bulunabilir.

Individual Blue Deodorant
Özellikle sıcak yaz aylarında çok sık karşılaştığımız ter problemine karşı parfümünüz ile birlikte kullanabileceğiniz Individual Blue sprey ve roll-on Deodorant çeşitleri çoğu zaman hediye edilmektedir.

Individual Blue Kampanya

Individual Blue Paket Fırsatı
Sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte en çok tercih edilen markalardan birisi Individual Blue Erkek Parfüm şimdi çok özel kampanya ile sahip olmanızı sağlıyor. Parfüm + Sprey Deodorant + Roll-on deodorant paketi 3 ürün bir arada Avon Temmuz Kataloğu süresince sadece 33,50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için sizde Avon Temmuz Kataloğu boyunca 39867 ürün kodu ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.