Avon Süper Teklif Ürünü

Her kampanya Avon Kataloğunda en çok incelenen sayfalardan biri Süper Teklif sayfası olmaktadır. Çünkü o sayfada yer alan ürün ve ürünleri %70’e varan indirimlerle alma imkanınız bulunmaktadır. Her kampanya yeni ürünleri bulacağınız bu sayfanın özetine bu sayfadan güncel şekilde görebilirsiniz.

İndirim

Süper Teklif Fiyatlarında İndirim Yapılmıyor
Avon 2016 yılının ilk haberi temsilcilerin biraz canını sıkacak gibi görünüyor. Yapılan yazılı açıklamada bundan böyle Süper Teklif sayfasında (katalogda) yazan fiyat neyse temsilci o fiyat üzerinden alacaktır. Yani temsilci o ürünü sattığında hiç bir şey kazanamayacaktır. Çünkü katalogda yer alan fiyat aynı zamanda temsilciye geliş fiyatıdır.

Manikür Paketi 19,95 TL
Avon Ocak Kataloğu 2016 ile hem kadın hemde erkek müşteriler çok şanslı olduğu söylenebilir. Çünkü bu kampanya 2 farklı sayfada süper teklif ürünü bulunmaktadır. Kadınlar için yenilenen 5’i 1 Arada Pilli Manikür Aleti ile evinizde manikür keyfini yaşarken yanında hediye olarak gelen E vitamini içeren el kremi ile soğuk kış günlerinde ellerinizin daha nemli olmasını sağlayacaksınız. Aynı şekilde Jel Finish Tırnak Cilası ile süper renk veren ojeyi deneyeceksiniz. Bu fırsattan yararlanmak için bu katalogdan 25 TL ve üzeri herhangi bir sipariş vermiş olmanız gerekir.

Erkek Bakım Seti Parfüm Dahil 34,95 TL
şimdide erkeklerin merakla beklediği ürünlere bir göz atalım. 4 Parçadan oluşan pakette hiç şüphesiz en dikkat çekici ürün centilmen erkeklerin kokusu Elite Gentleman Untailored Erkek Parfüm olmaktadır. Aynı şekilde banyoların vazgeçilmezi Amazon Saç & Vücut Şampuanı ile banyodan hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Bir diğer ürünümüz ise özellikle tıraş sonrası tahriş olan cildinizin nemlendirilmesini sağlayan Avon Men Nemlendirici Losyon ve son olarak çok kullanışlı erkek bakım çantasından oluşmaktadır. Bu 4 ürüne sadece 34,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Tabii ki süper teklif indiriminden yararlanabilmek için bu kampanyadan 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.