TTA My Everything Parfüm

Kullandığınız koku ile aşkın özünü keşfetmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise AVON’da çok severek kullanacağınız bir parfüm daha satışa sunuldu. TTA My Everything kadın ve erkek formu ile Premium parfümler arasındaki yerini aldı. Şişe tasarımına baktığınızda Today, Tomorrow ailesinin yeni bir üyesi olduğu anlaşılıyor.

Romantik Koku

Kadınlar İçin Romantik Koku

Duygu yoğunluğu ve romantizm özellikle yetişkin kadınlar için çok önemlidir. Günlük hayatında olduğu gibi kullandığı parfümlerine de yansımaktadır. Siz de romantik bir koku arıyorsanız TTA My Everything Kadın EDP üst notalarında bergamot ile açılmaktadır. Kısa bir süre sonra koku yerini gül aromalara bırakmaktadır. Devamı ve kalıcı olan alt notalarında ise gül ve sandal ağacı kokusu bulunmaktadır. Şişe tasarımı yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi Tomorrow benzeri olup, 50ml boyutunda üretilmiştir.

Erkekler İçin Çekici Koku

Parfümün erkek formuna baktığımızda ise çekici aromalardan oluştuğu görülmektedir. Yine aynı şekilde bergamot ile açılan ilk notalar devamında lavanta ve devamında odunsu kokuların vazgeçilmez kokusu olan paçuli yer almaktadır. Kadın formuna göre %50 daha büyük olan TTA My Everything Erkek EDT 75ml olarak üretilmiş ve aylarca kullanma imkânı sunmaktadır.

Bergamot Kokusuna Hayran Kalacaksınız! Dikkat ettiyseniz her iki parfümünde üst (açılış) notasında bergamot bulunuyor. Bergamot denince günümüzde aromalı çaylar ve Ice tea dediğimiz soğuk çaylar gelmektedir. Parfümlerde kullanılan bergamot çok farklı olup, özellikle İtalya’da (Lombardii) bölgesinde yetişen taze yeşil yaprakları ve beyaz çiçekleri olan bir ağaçtır. Yağ ve esans elde edilen bu ağacın kokusu narenciye yanı sıra hafif çiçeksi koku tarzındadır.

Dünyanın Gül Kokusu: Kadın formunda özellikle gül kokusu ön plana çıkmaktadır. Parfümde kullanılan gül kokularına baktığınızda Türkiye’nin de katkısı olduğunu görürsünüz. Türkiye, Bulgaristan ve Fransa’da yetişen güllerden elde edilmiş muhteşem bir kadınsı koku ortaya çıkmaktadır.

Devam Ürünü Bulunmuyor!

Birçok parfüm markasında mevcut olan sprey ya da roll-on deodorant bu seri için gerek görülmemiş, zaten kadın formu EDP olması nedeniyle uzun süre kalıcı etkiye sahiptir.

47,50 TL’den Başlayan Fiyatlarla Alabilirsiniz

İlk olarak 2017 Ağustos ayında satışa çıkan ürün normal satış fiyatı olarak 95 TL’ye satılmaktadır. Tabii ki belirli kataloglarda %50’ye varan indirimlerle satıldığı için 47,50 TL’ye alabilirsiniz. Bunun için güncel katalog üzerinden fiyatını kontrol etmelisiniz.

Diğer TTA Serisini Denemenizi de Öneririm

İlk başlarda sadece kadınlara yönelik parfümler üreten TTA özellikle Today markası ile büyük beğeni topladı. Devamında satışa sunduğu Tomorrow, Absolute, Love ve Attraction kesinlikle muhteşem kokulardan biridir.

Nasıl Satın Alabilirim?

Bu muhteşem parfüme ekstra %30’a varan indirimle alabilmeniz için temsilci olmanızı tavsiye ederiz. Temsilci olmak için aşağıda yer alan butona tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. 2 Saat içerisinde başvurunuz onaylanır ve siparişinizi verebilirsiniz. Ürün kodları aşağıda yer almaktadır.

Temsilci Başvurusu Yap

TTA My Everything Erkek EDT: 73880 – TTA My Everything Kadın EDP: 73880
AVON kullanıcısı (müşteri olarak ) satın almak isterseniz de aşağıda yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterlidir. Yukarıda yer alan ürün kodlardan size uygun olanı ekleyerek formu eksiksiz doldurunuz. Size en yakın temsilcimizi size yönlendireceğiz

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

TTA My Everything Kullanıcı Yorumları
Şimdi dilerseniz bu kokuyu kullananların düşüncelerine bakalım. Sayfanın alt kısmında yer alan soru ve yorum formunda bulabilirsiniz. Sizde yorumunuzu bırakarak tercih yapmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.