Avon Takı Modelleri

Türkiye’nin ve dünyanın en en büyük kozmetik markası haline gelen Avon modayı takip edenlerinde en çok sevdiği firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle bir birinden şık takıları kullanmaktan hoşlanan biriyseniz her kampanya bir birinden yeni tasarımları merakla beklersiniz. Bu sayfada sizlere en yeni kreasyonları aktarmaya deva edeceğiz.

Alison Kolye
Altın takıların pahalı olması ile birlikte alternatifleri daha fazla ilgi gördüğü bir dönemdeyiz. Gümüş renginde farklı bir kolye denemek isterseniz Alison 42+9 cm uzunluğunda olup, takının içerisindeki karta istediğin yazıyı yazabilirsiniz.

2016 Kolye

kelebekli-toka facility-bileklik kelebekli-kolye delphi-bileklik

at-kuyrugu-tokasi kebelekli-yuzuk harfli-kupe floral-taki-seti

Amelia Kelebekli Yüzük
Kadınların vazgeçilmez aksesuarı haline gelen yüzükler farklı bir boyut kazanıyor. Klasik ürünlerden kurtulmak isteyenler için amelia kelebekli yüzük altın renginde kaplama ile renklendirilmiş olup, 3.2 cm eni 2.8 cm boyutunda zarif görünümlü kelebek süsü bulunmaktadır.

Amelia Kolye
Kelebekler gibi olmak isteyen kadınlara bir diğer önerimiz ise amelia kolye olacaktır. Kolye üzerinde istediğiniz yerine çekebileceğiniz kelebek süsü olup, altın renginde kaplama ve yapay inciler ile tasarlanmıştır. Yaklaşık 80 cm uzunluğunda üretilmiş olup, tüm kadınlar büyük bir zevkle kullanabilir.

Amelia Tel Tokaları
Saçlarınızda kelebek şıklığını yaşatmak isterseniz Amelia Tel Toka çeşitlerini kullanabilirsiniz. 6 cm uzunluğunda üretilmiş toka iki adet üründen oluşmaktadır. Özellikle kız çocukları çok hayran kalacaktır.

Louisa Floral Takı Seti (Kolye + Küpe)
Çiçekler kadınları her zaman mutlu etmiş onlar için vazgeçilmez hale gelmiştir. Kullandığı parfümlerde çiçeksi aromalardan vazgeçmeyen hanımlar takı çeşitlerinde de çiçeksi motiflere önem vermektedir. Sizde böyle bir yapıya sahipseniz size önerimiz Louise Floral Takı Seti olmaktadır. Yaklaşık 50 cm uzunluğundaki çiçek tasarımlı cam taşlar ise dekore edilmiş kolye ve 1.5 cm çapındaki çivi küpeleri mutlaka denemelisiniz.

Felicity Bileklik
Altın fiyatlarındaki artış bilezik takmayı biraz zorlaştırabilir. Bu durumsa size önerimiz özgün bir tasarımı olan Fecility Bileklik olacaktır. Pembe altın kaplama tasarımı ile 1×6.5 cm çapındaki ürünün üst kısmında 5.5 cm uzunluğunda yarı kristal taşlardan dekore edilmiş ön süs bulunmaktadır.

Alicia Harfli Küpe
Son aylarda moda haline gelen isim ve harfli takılar farklı bir boyuta taşınıyor ve kadınların küpe tasarımlarında karşımıza çıkıyor. Alica Harfli Küpe 2×2 cm boyutlarında olup, altın renginde kaplamadan üretilmiştir. Değiştirilebilir ve 18 farklı harften oluşmaktadır. A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, M, N, O, R, S, T, Y, ve Z harfleri tercih edebileceğiniz çeşitler arasında yer almaktadır.

Delphi Bileklik
Özellikle genç kızların vazgeçilmezi haline gelen bileklikler farklı bir tasarım ile gümüş kaplama şeklinde karşımıza çıkıyor. Delphi bileklik her bileğe uygun yapısı ile bileğinize göre ayarlanabilen örgüyle bağlanır. Örgü renkleri 4 farklı seçeneği olup, beyaz, mavi, yeşil ve mercan seçeneklerinden birini alabilirsiniz.

Calista At Kuyruğu Tokası
Saçlarını bağlayanlar genelde bez tokalar kullanmaktadır. Özgün bir toka kullanmak isterseniz Calista At Kuyruğu Tokası lastik yapısının bir bölümü cam taşlarla dekore edilmiş olup, 6 cm uzunluğundaki bu süs zemini altın renginde tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.