Avon Men Kişisel Bakım Ürünleri

Bir asrı aşan tarihi geçmişi ile Avon aslında sadeca kadınlara yönelik bir marka değildir. Her yıl 14 farklı kampanya ve doğrudan satış şekliyle müşterilerine merhaba diyen Avon Kataloğu incelendiğinde içerisinde erkekler ve çocuklar içinde süper fırsatlarla satılan ürünler olduğunu göreceksiniz. Tüm aileniz için çok özel ürünleri %70’e  varan indirimlerle alabileceğinizi göreceksiniz. Güzel görünmeyi seven kadınlar gibi bakımlı olmayı seven erkekler içinde bir birinden özel ürünleri bulacağınız kataloglarımızda beyler için özellikle Avon Men Ürünleri kişisel bakımına özen gösteren beylerin seçimidir.

Erkek Kişisel Bakım

Avon Men Kişisel Bakım Ürünleri
Günlük hayatta ihtiyacımız olan ve düzenli kullanmamız gereken ürünleri şimdi Avon kalitesi ile alabileceğinizi biliyorsunuz. Bazı erkekler iş ve yaşam koşulları gereği günlük traş olması gerekebilir. Sıradan ürünler kullandığınızda yüzünüze zarar verebilirsiniz. Size önerimiz Avon Men Kişisel Bakım Ürünleri kullanmanızdır.

Traş Öncesi ve Sonrası Ürünleri
Erkeklerin %80’i sakal traşı işlemlerini evlerinde kendileri olmaktadır. Bunun için permatik türü hazır traş bıçakları kullanmaktadır. Bilinçsiz kullanıldığında yada sıradan markalar seçildiğinde cildinizi kesme, inceltme ve hatta ciddi yaralara neden olabilen tahrişler oluşur. Bunun için Avon Men ürünleri sayfasında sıradan köpük ve tıraş sabunu kullanmak yerine Avon Men traş jeli yada Avon Men traş köpüğü seçenekleri bulunmaktadır. 6,50 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Cildinize zarar vermeden, tahriş etmeden traş olmanızı sağlayacak olan 5’li traş bıçağı seti seçebileceğiniz ürünller arasındadır. Traş sonrası yüzünüzün ihtiyacı olan bakımı yine Avon Men kalitesi ile yapabilirsiniz. Yüz yıkama jeli, traş sonrası balmı ve losyonu ile hem cildiniz sağlıklı hemde muhteşem kokusu ile vazgeçemeyeceksiniz.

Avon Men Saç ve Vücut Şampuanı
Banyoların vazgeçilmez ürünü şampuan şimdi erkeklere özel üretilmeye başlandı. Avon Men kalitesi ile sahip olabileceğiniz 2 farklı şampuan bir tanede ferahlatıcı duş jeli bulunmaktadır.

Avon Men Sport Serisi Çıktı
Spor yapmayı, vücudunu geliştirmeyi, sağlıklı ve formda kalmayı seven erkeklere özel bir ürün serimiz satışa çıkmıştır. Avon Men Sport sayfası ilk olarak K6 kataloğu ile satışa çıkmış olup, babalar gününe özel kampanya düzenlenmiştir. 3 Farklı ürün çeşidi bulunan Avon Men Sport koruyucu traş jeli, ferahlatıcı traş sonrası balmı ile tazeleyici saç ve vücut şampuanı ile her an her yerde yanınızda olacaktır. Sporcu, bakımlı ve çekici erkeklerin seçimidir.

Avon Sport Erkek Parfüm Çok Yakında
Spor yamayı seven erkeklere heyecan verici bir parfüm markası Avon Sport geliyor. Yerinizde duramayacağınız kokusu ile kendinizi sürekli zinde ve enerjik hissedeceksiniz. Avon Spor Parfüm tanıtımı aşağıda görülebilir.

Nasıl Temin Edebilirim?
Yukarıda ki ürünleri size en yakın temsilci, takım öncüsü yada sitemizden bir tıkla online sipariş verebilirsiniz. Beğenmeyen, memnun kalmayan müşterilerimiz için 30 gün iade garantisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.