Seç & Karıştır Kampanyası

Kozmetik markalarının kataloglarında insanlar ürünlerden çok kampanyalara dikkat ederler. Hediyeli, iki yada 3’ü bir arada %50 ve üzeri indirimli ürünler insanların ihtiyacı olmasa bile alma sebebidir. Avon’dan bu alanda çok muhteşem bir sayfa Seç & Karıştır bazı dönemlerde uygulanan bu kampanya ile 3 ürünü hemde %70’e varan indirimlerle sahip olacaksınız. 3 Grup ve her grupta 3 ürün bulunmaktadır. Her gruptan birer ürün seçerek 3 ürün alıyorsunuz hemde inanılmaz fiyata unutmayın bu kampanya yılda 3-4 defa uygulanmaktadır. Güncel fırsatları bu sayfada görebilirsiniz.

Avon Mayıs Kataloğu 2015 (Seç & Karıştır)
Aşağıda yer alan fırsatlar 12 Haziran 2015’e kadar geçerli olup, yeniden Avon Seç & Karıştır kampanyası olması halinde bu sayfada güncel hali yer alır. Şimdi dilerseniz bu kampanyada yer alan fırsatları görelim.

Seç & Karıştır
Ürünleri büyük boyutta incelemek için yukarıda ki resime tıklayınız...

1. Grup
İlk bilgisini aktaracağım grupta kadınların vazgeçilmez kokusu 3 farklı parfüm markası yer almaktadır. Kendinden emin ve huzurlu kadınların kokusu Perceive Bayan Parfüm 13310 + lüks ve sofistike bir deneyim yaşamak isteyenler için Little Black Dress Bayan Parfüm 90433 + çiçeksi kokulardan vazgeçemeyenler için Rare Pearls Bayan Parfüm 80727 bulunmaktadır. Bu grupta bu kokulardan bini seçebilirsiniz. Ürün adları ve ürün kodları yukarda yer almaktadır.
2. Grup
Parfümlerden birini seçtiyseniz hemen ikinci gruba geçelim. Rahatlatıcı banyoların olmazsa olmazı banyo köpüğü Avon kalitesi ile geliyor. Hemde 1000ml boyutunda aylarca kullanacaksınız. Nar ve şakayık aromalı banyo köpüğü 36718 + Çok işlevli stilo ve Avon’un iddialı maskara çeşitlerinden biri olan Infinitize maskara seçebileceğiniz ürünllerden biridir.

3. Grup
Üçüncü ve son grupta seçebileceğimiz ürünler ise Avon Onduty Roll-on Deodorant 38543 + E Vitamini, Gliserin ve Kalsiyom içeren el kremi + Saç Şekillendirmeyi keyif haline getirecek olan tarak içermektedir.

3 Ürün Sadece 35,95 TL
Evet yanlış okumadınız her gruptan birer tane seçeceğiniz bu 3 ürüne sadece ve sadece 35,95 TL ödeyeceksiniz. %70’e varan indirim olup, kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlardan biridir. Fırsatı kaçırmamanız içinde son gün 12 Haziran olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Sitemizden online yada size en yakın Avon Temsilcisinden sipariş verebilirsiniz.

Sizde Aynı Hataya Düşmeyin
3 Farklı grup olmasına karşın bazı müşterilerimiz tüm ürünleri aynı gruptan seçmektedir. Örnek 3 seçiminide aynı grupta yer alan parfümlerden yapmaktadır. Maalesef bu yanlış olup, her gruptan sadece bir ürün seçilmektedir. Özellikle parfüm ihtiyacı olanlar için kullandıkları parfümleri %50 indirimli alırken diğer ürünleride ücretsiz gibi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.