Footworks Pedikür Aleti

Genellikle kozmetik ve parfüm markalarının satışı ile tanıdığınız Avon sağlık, güzellik ve kişisel bakım alanında daha fazla yer almaya başlıyor. Geçtiğimiz kampanya evde spor yapmanın keyfini süreceğiniz ürünleri sizlerle buluşturmuş olup, şimdide sağlıklı ayaklara ve bakımlı tırnaklara imkan veren bir ürünü satışa sunuyor. Footwork Pedikür Aleti ile sizde evinizde ayak güzellik merkezi edasında bakım yapmaya hemen başlayın. Footworks Pedikür Aleti ile güzellik merkezi şimdi evinizin konforunda sizi bekliyor.

Elektrikli Pedikür Aleti

Avon Pedikür Aleti Nedir?
Ayak bakım uzmanı Footworks bir birinden özel ürünlerine şimdi bir yenisini daha ekliyor. Elektrik pedikür aleti ile yumuşacık ayaklar ve profesyönelce şekil verilmiş tırnaklara sahip olmanızı sağlıyor. Avon Haziran Kataloğu ile satışa çıkacak olan Footworks Pedikür Aleti 49,95 TL yerine ilk kampanya 34,95 TL’ye alma imkanı bulacaksınız.

Pedikür Aleti Ne İşe Yarar?
Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken ürün aynı zamanda 9V pille çalışmaktadır. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz bu ürün 5 farklı değişebilir başlığı bulunmaktadır.

Ponza Taşı: Özellikle topuk bölgesinde oluşan sertleşme ve nasırları düzelten alet pürüzsüz bir ayak tabanına sahip olmanızı sağlıyor. Bu işlem için ponza taşından üretilen başlığı kullanmalısınız.

Metal Törpüler: İlerleyen yaş ile birlikte sertleşen ayak tabanı ve topuk kısmını bıçakla uğraşmak yerine Footworks Pedikür Aletinin ince yada orta metal törpüleri ile düzeltebilirsiniz.

Kumtaşı: Tırnaklarımız zamanla sertleşen bir yapıya sahiptir. Bunun için özel geliştirilen kumtaşı başlığı kütiküleri temizler ve sertleşen tırnak kenarlarını düzgünleştirmeye yardımcı olur.

Elmas Uç: Ve tabiki tırnaklara şekil vermek, bundan böyle güzellik merkezlerine ihtiyaç duymadan bu işlemi kendiniz yapabileceksiniz. Elmas uç ile tırnaklarınıza profesyönelce şekilde verebilirsiniz.

Nasıl Temin Edebilirim?
Sitemiz yada size en yakın Avon Temsilcisi, Takım Öncüsü arkadaşlarımızdan 39692 ürün kodu ile temin edebilirsiniz. Unutmayın beğenmez yada memnun kalmamanız halinde 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.