Avon BB Saç Bakım Koleksiyonu (Türkiye’de Bir İlk)

Her geçen gün gelişen saç sağlık alanı, saç bakımı için gerekli yeni teknolojilerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Şimdi sizlere Türkiye’de bil ilk olacak Avon BB Saç Bakım Koleksiyonunu tanıtmak istiyorum. Advance Techniques bilim adamları tarafından Advanced Shield koruyucu teknolojisi ile geliştirilen Avon BB Saç Bakım Ürünleri ile saçlarınız daha önce hiç olmadığı kadar sağlıklı, güçlü ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korunaklı hale gelecektir. İlk olarak K8 kampanyası ile deneme fırsatı bulacağınız ürünler ekonomik olup, 3,95 TL başlayan fiyatlarla hemen al

Avon BB Saç Bakımı Ürünleri

Avon BB Şampuan
Satışa sunulan koleksiyonda saçınızın ihtiyacı olan şampuan, saç maskesi, saç balmı ve saç kremi şeklinde 4 üründen oluşmaktadır. Hepsini alabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olanı da alabilirsiniz. İlk olarak hemen Avon BB Şampuanı tanıyarak başlayalım. Marketlerden aldığımız klasik şampuanlardan daha fazla etkisi bulunan Avon BB Şampuan saçlarınıza bakım yapar, korur, besler ve saç kalitesini artırarak ışıltılı bir görünüm kazandırır. Saçlarda oluşan elektriklenme ve kabarmayı önleyerek, yumuşatıcı özelliği ile daha kolay şekil almasını sağlar.
Ürün Kodu: 39857

BB Şampuan Ne İşe Yarar?
Markette satılan ürünlere ek olarak bir çok medikal bileşeni bulunan BB Şampuan 10 farklı etkisi ile şampuan konusunda görüşünüzü baştan sona değiştirecektir.

Besler, korur, Bakım Yapar
Tüm sağlıklı saçlar insan gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kan ve vitamin ile beslenen saç kökleri aynı zamanda doğanın zararlı etkilerinden korumak gerekir. Avon BB Şampuan saç tellerini beslerken kalite artışı sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında ortaya çıkan tahribatı önlerken, saç kurutma makinesi, boya ve perma gibi saça zararı olan uygulamaların kötü etkisini azaltmaktadır.

Saçlarda Elektriklenmeyi Önler
Kabarık saçlar milyonlarca insanın ortak sorunu çözümü ise kullandığınız şampuan, saç kremi yada argan yağı kullanarak mümkün olmaktadır. Aynı şekilde Avon BB Şampuan kullandığınızda saçta elektriklenme problemini unutabilirsiniz

Yumuşatır, Kolay Şekil Almasını Sağlar
Bu tür ürünlerden beklenen bir diğer etki ise saçların daha yumuşak ve kolayca şekil almasını sağlamaktadır. Aradığınız etkiyi fazlaca bulacağınız bu ürünler ilk yıkamadan itibaren gözle görülür bir fark oluşturmaktadır. Düzenli kullanım halinde bu etki kalıcı hale gelmektedir.

Avon BB Durulanmayan Saç Bakım Kremi
Saçta elektriklenme ve kabarma milyonlarca insanın ortak sorunu olup, artık buna 2 dakikada çözüm bulabileceksiniz. Avon BB Durulanmayan Saç Bakım Kremi ile temizlenmiş ve havlu ile nemi alınmış olan saçlarınıza eşit şekilde uyguluyor ve dilediğiniz şekilde kolayca şekil veriyorsunuz. Ondan sonra özgürce dışarıya çıkabilirsiniz. Çünkü artık saçlarınızda kabarma ve elektriklenme olmayacaktır. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kuru saçlarınıza da uygulayabilirsiniz. Saçta elektriklenmenin tek çözüm yolu böylesi ürünler olduğunu unutmamalısınız.
39856

Avon BB Saç Kremi
Saçlarınızı kökten uca besleyici etkisi bulunan Avon BB Saç Kremi ile kaybedilmiş olan saç kalitesi geri kazanılır ve kısa sürede ışıl ışıl parlayan gür saçlara sahip olursunuz.
39859

Avon BB Saç Maskesi
Saçlarınızı AVon BB Şampuanla yıkamanıza müteakip ıslak halde iken Avon BB Krem uygulayıp, 3 dakika beklediğinizde daha sağlıklı olduğunu görecek ve hissedeceksiniz.
39858

Şampuan Saç Dökülmesini Önler mi?
Fiyatı ucuz olması ve sürekli kullanılması nedeniyle insanlar saç dökülmesine karşın şampuanlardan genelde ümitlidirler, ama maalesef şampuan çeşitleri markası Avon yada bir başkası ne olursa olsun saç dökülmesine etkisi %1 ihtimaldir. %1 ihtimal diyorum kepek sorunu ile kırılarak dökülmelerde bazı şampuanlar kepeği önlemesi nedeniyle kırılarak görülme durur. Ama erkeklerde %95 kadınların ise %50’lik bir kısmını etkileyen genetik saç dökülmesi saç köklerine zarar veren DHT hormonundan kaynaklı olduğu için şampuan yerine DHT hormonu baskılayıcı sprey yada tabletler kullanmak gerekir. Milyonlarca insanın ortak sorunu haline gelen saç dökülmesi ciddi ve uzun bir konu olup, sizlere kaynak olarak aşağıda yer alan siteyi önerebilirim. Saç sağlık uzmanı Op. Dr. Atilla KAYA’nın saç hastalıklarına dair bilgi ve önerilerini görebilirsiniz. https://www.sachastaliklari.com

Saç Sağlığını Argan Yağı İle Destekleyin
Günlük hayatta insanların saç için kullandığı iki ürün jole ve briyantin yerine daha sağlıklı ve doğal bir madde olan Argan Yağı kullanmanızı öneririm. Özellikle parlak saçlara sahip olmak isterseniz saçınıza dışarı çıkarken sürmeniz yeterli olacaktır. Avon’un argan yağı içeren ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.