Avon Ailemiz Yenilendi

Dünya’nın en eski kozmetik markası Avon bildiğiniz gibi ürünlerini sadece temsilciler vasıtası ile doğrudan satış yöntemi ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu kapsamda gönüllü temsilcilerden yararlanan firma kazan, kazandır mantığı izlemektedir. Fakat Avon’da kazanmak ve fırsatların sahibi olabilmek için yıllık bazda satış oranlarınız hatırı sayılır düzeyde olmalıdır. Yoksa ayda 200-300 TL satışla herhangi bir fayda sağlayamazsınız. Temsilcileri satış başarılarına göre gruplandıran firma yeni katılan ve ilk 3 kampanyasını yaşayanlar için İnci, Classic, yeni eklenen grup Classic Plus ile Avon Club ve en avantajlı grup Elite Club olarak sınıflandırmaktadır.

Elite Club

Avon Ailemiz Nedir?
Geçtiğimiz yıllarda adı Yıldızlar Kulübü olan uygulama Avon Ailemiz olarak değiştirilmiş yeni gruplar eklenmiştir. 2016 Yılında geçerli olan uygulama ile yine bir dizi değişiklik yapılmıştır. İlk dikkat çekici değişiklik Classic Plus seviyesi eklenmiş olup, aynı zamanda limitlerin yükseldiğidir.

Avon Elite Club Olmak İçin 7000 TL Satış Gerekiyor
Temsilcilerin keyfini kaçıracak olan bu haber ile maalesef vermek istiyorum. Elite Club üyeliğine girebilmek için yıllık satış limiti 5000’den 7000 TL’ye yükseltilmiştir. Bu sadece giriş kısmı olup, bu noktada tek avantajınız 100 TL ve üzeri satışlarda ücretsiz kargo fırsatından yararlanırsınız. Asıl avantajlara ulaşmak için Bron, Gümüş, Altın ve Platin gibi seviyelere ulaşmanız gerekir.

Bronz İçin 12500 TL Limit Getirildi
Kendi içerisinde 4 farklı grubu bulunan Elite Club üyeleri en alt grubu Bronz olup, bu gruba erişmek için yıllık satışınız temsilci fiyatı ile 12500 TL ve üzeri olmalıdır. Daha önce bu limit 10500 TL olarak uygulanıyordu. Aynı şekilde bu artık diğer gruplar içinde geçerlidir. Görünen o ki bir sonraki yıl elite club üyelerinde bir azalma görülecektir.

2000 TL Değerinde AvonPara
Platin dediğimiz en üst seviyeye 50000 TL ve üzeri satış yaparak ulaşan temsilciler yıl sonunda 2000 TL değerinde AvonPara kazanmaktadır. Puan uygulaması olup, bunları hepsiburada.com sitesinden sadece izin verilen ürün gruplarında alışveriş yaparak harcayabilirsiniz. En alt grup olan bronz ise yılda 200 AvonPara hediyesi kazanıyor. Bu uygulama daha önce puan toplama şeklinde olur, sanal mağazadan puanınızın yettiği hediyeleri almak şeklinde yapılıyordu.

Bizim bu konuda aktaracaklarımız bu kadar olup, daha fazla bilgiye aşağıda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Sizlere başarılı bir kampanya ve satış dönemi diliyoruz.
Temsilci Seviyelerini Görün: https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-seviyeleri
Elite Club Üyeleri ve Avantajlarını İnceleyin: https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.