Ramazan Paketi (%70 İndirim)

Biz müslümanlar için çok önemli bir ay olan 11 ayın sultanı Ramazan’a girmiş bulunuyoruz. 17 Haziran Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece ilk Sahur’a kalkarak başlayacağız. Tüm müslüman alemine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Avon bu kutlu aya özel fırsatlar ile sevenlerini daha çok mutlu edecek gibi görünüyor. Avon Haziran Kataloğu (K7) en son 2 sayfada yer alan ürünleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Avon Ramazan Paketleri ile kadın ve erkekler için ayrı ayrı fırsatlar oluşturmuş olup, 4 farklı ürünün bir arada olduğu bu paketler aynı zamanda %70 indirimlidir.

Kadınlara Ramazan Paketi

Kadınlar İçin Avon Ramazan Paketi (34,95 TL)
Avon’un gözdesi kadınlar için hazırladığımız pakette karşı konulmaz bir parfüm Far Away Belle EDP çiçeksi ve meyveli kokusuna hayran kalacağınız bu ürün 68 TL değerinde olup, yanında banyoların vazgeçilmezi pembe manyolya özlü 500ml boyutunda banyo köğü + Avon Care markasının en çok kullanılan ürünü yenileyici el kremi ile daha narin bir cilde sahip olacaksınız. Fırsatlar bulunlada bitmiyor, Avon Foot Works topuk yumuşatıcı krem ile daha sağlıklı bacaklara sahip olacaksınız. 4 Farklı üründen oluşan bu pakete 108 TL yerine sadece 34,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Paket Kodu: 39655

Erkeklere Ramazan Paketi

Erkekler İçin Avon Ramazan Paketi (32,95 TL)
Bir bir aileyiz eşimiz ve çocuklarımız için aradığımız en özel ürünleri Avon’da buluyoruz. Erkekler içinde yine 4 farklı ürün grubu olup, ilk olarak yaz aylarının en çok kullanılan kokusu Individual Blue EDT ile başlayalım. Odunsu ve turunçgil kokuları ile bunaltıcı yaz aylarında kokunuzla dikkat çekeceksiniz. Aynı şekilde yine yaz aylarının sıkıntısı haline gelen ter kokusu problemine karşı 24 saat koruma sağlayan On Duty Antiperspirant Deodorant paket dahilinde sizin olacaktır. Tabiki fırsatlar bununla bitmiyor. Pürüzsüz bir yüze sahip olmak isteyenler için Avon Men traş jeli ve traş sonrası balmı ile muhteşem bir yüze sahip olacaksınız. Erkekler için çok özel olduğunu düşündüğümüz bu pakete 94 TL yerine sadece 32,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki paket kodu ile sipariş vermektir.
Paket Kodu: 39654

Nasıl Temin Ederim?
Yukarıda yer alan paket kodları ile dilediğiniz paketi yada her ikisini birden alabilirsiniz. 3 Temmuz tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için size en yakın temsilci yada sitemizden bir tıkla online sipariş verebilirsiniz. Unutmayın kısa bir süre geçerli olup, yeni bir kampanya için bir sonraki Ramazan’ı beklemek gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.