Avon True Ultra Volume Kirpikleri Uzatan Maskara

Göz makyajının olmazsa olmaz ürünlerinden biri rimel (maskara) yapılan yenilik ve geliştirmeler ile kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bu sayfada AVON’UN SMARTFIBRE teknolojisi ile geliştirdiği ve K3 itibari ile satışa sunduğu yeni maskarası True Ultra Volume yakından tanıyacağız.

Dolgunlaştıran ve uzatan maskarayı deneyin

3 Farklı Etkiyi Bir Arada Bulacaksınız

Gösterişli hacimle kendini harika hisset; sloganı ile kadınların beğenisine sunulan ürünün en iddialı yönü sanırım 3 farklı etkisinin bir arada olmasıdır. Dolgunlaştıran, çoğaltan ve uzatan yapısı ile kendinden emin göründüğü söylenebilir. Şimdi dilerseniz bu 3 etkiyi daha yakından görelim.

Dolgunlaştırır

Özellikle kıl kökleri zayıf olan kadınların kirpikleri daha seyrek görünmektedir. Bu sorununun önüne geçmek için kıl köklerini içeriği B7 (H Vitamini) ile güçlendiren Biotin kullanarak ya da Avon True Ultra Volume maskara ile çözebilirsiniz. Dağılmayan özel formülü ile her bir kirpiği ayrı ayrı sararak %100’e varan oranda dolgun görünüm verir.

Çoğaltır

Yaşın ilerlemesine bağlı olarak kıl köklerinde (kirpiklerde) azalma meydana gelir. Tabii ki bu durumda yine seyrek ve istenmeyen görünüme neden olur. Bu ürünün en güzel yönlerinden biri de topaklanma yapmadan boşlukları mükemmel bir şekilde doldurmasıdır.

Uzatır

19. Yüzyılda Eugene Rimmel tarafından geliştirilen ilk üründen günümüze kadar maskaraların en önemli özelliği kıvırması ve uzatmasıdır. Ultra Volüme Maskara yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi daha uzun ve gösterişli kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

Suya Dayanıklı

Ürün tanıtımında yukarıda saydığım 3 özellik ön plana çıkmış olsa da yine çok önemli olduğunu düşündüğüm suya dayanıklı özel formülü birçok kadının maskara seçiminde önem arz etmektedir. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ter ve nem maalesef maskaranın akmasına ve kötü görünüme neden olmaktadır. Bu sorunun önüne geçmek içinde aldığınız ürünün suya dayanıklı olup, olmadığına bakmalısınız.

Satın Al

Bu ürüne sahip olmak için Türkiye’nin her yerinden sipariş kodu olarak 75000 kullanabilirsiniz. Temsilci olmanız halinde %30’a varan indirim yanı sıra hediyeli olarak sahip olabilirsiniz. Güzel bir yenilik haberi daha vermek istiyorum. Temsilciler şimdi ödemelerini dilerse kapıda ürün tesliminde de yapabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.