Incandessence Kadın EDP

AVON’UN en çok satan bayan parfüm markası hangisi biliyor musunuz? Tahmininiz ne yönde olur bilmem ama en çok satan marka kadınlarda Incandessence EDP, erkeklerde ise Full Speed olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayfada kadınların vazgeçilmez kokusunu yakından tanıyacağız. Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in tanıtımını yaptığı kokuya hayran kalacaksınız.

En Çok satan bayan parfümü

AVON’UN sadece kadınlara yönelik olarak geliştirdiği parfüm markalarından biridir. Kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile 2010 yılından beri kataloglarda satış rekorlarına imza attığını belirtmeliyim. Markanın ilk ürünü Incandessence Kadın EDP olup, aradan geçen süreçte Incandessence Glow ve Flame’i satışa sunulmuştur. Yaptığım araştırmalara göre özellikle 25-50 yaş arası kadınların sıkça ve devamlı kullandığı markalar arasında yer almaktadır. Parfümün 50ml standart şişesi yanı sıra 30ml seyahat boyu formu bulunmaktadır. Devam ürünlerinde ise vücut spreyi, vücut losyonu ile sprey ve roll-on deorant çeşitleri bulunmaktadır.

Parfüm İçeriğinde Hangi Notalar Var?

Parfüm satışa çıktığı ilk dönemde sadece çiçeksi kokular içerirken, şuan çiçek kokularına ek olarak oryantal kokularda ihtiva etmektedir. Özellikle Pur Blanca kullanıcılarının çok sevdiği frezya şimdi Incandessence alt notalarını süslemektedir. Şimdi dilerseniz parfümü böylesine etkili ve çekici hale getiren içeriklerine göz atalım.

Orkide: Son yıllarda Türkiye’de en çok sevilen çiçek türlerinden biri haline gelen orkide aynı zamanda parfümlerinde içeriğini süslemektedir. Dünya genelinde 900’den fazla çeşidi olduğu bilinen orkidelerin hepsinde farklı koku türü bulunmaktadır. Kimi orkideler çok hafif bir kokuya sahip iken, kimileri ise turunçgiller ve hatta indolic kadar ağır yapısı olabilmektedir. Incandessence Kadın EDP içeriğinde kullanılan tür elmas orkidesi olup, fantezi notasında diyebiliriz. Aroma orkidenin çekirdeklerinden elde edilmektedir.

AVON’UN orkide içeren parfümleri sadece Incandessence ile sınırlı değildir. Örnek vermek gerekirse Türkiye’de satıştan kalkan City Rush Glamour ile henüz Avon Türkiye’de satışı firması tarafından satışı yapılmayan So Very Sofia By Sofia Vergara, Orchid & Mimosa ile Orchid ve Vibrand Orchid markalarında orkide kokusu bulabilirsiniz. AVON dışında yine onlarca popüler parfüm markasında orkide kokusu olduğunu görürsünüz. Birkaç tanesini aktarmak gerekirse Euphoria Calvin Clein, Nuit d’Orchidee Yves Rocher ve Passion Struck Victoria’s Secret yine önemli markalardandır.

Beyaz Şakayık: Parfümün orta notalarında yine çok seveceğiniz bir koku olan beyaz şakayık bulunmaktadır. Çok taze çiçek notası olarak da bilinen şakayık Paeonia olarak da bilinmektedir. Avrupa’nın güneyi, Asya ve Kuzey Amerika’da yetiştirildiği için yaklaşık 30 farklı türü bulunmaktadır. Parfüm yapımı yanı sıra sağlık alanında da kullanılmaktadır. Avon Incandessence Kadın EDP dışında ayrıca Avon’un diğer kadın parfüm markaları olan Scent Essence Romantic Bouqet, Haiku Kyoto Flower, Peony Soft Musk, Far Away Paradise, Be Romantic ve Perceive Oasis markalarında yine doyumsuz şakayık kokusu içermektedir.

Frezya: Pur Blanca parfüm kullananların yakından tanıdığı bir hoş koku frezya (freesia) ya da refracta olarak da bilinmektedir. Parfümlerde oluşturduğu canlandırıcı ve romantik etki nedeniyle sıkça kullanıldığını söyleyebilirim. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki linalool ile aynı zamanda ferahlatıcı etkiye sahiptir. Frezya kokusu ilk olarak 1984 yılında satışa çıkan Antonia’a Flowers Perfume (Antonianın Çiçekler Parfümünde) kullanılmıştır. Avon’un kadın parfümlerinde de sıkça kullanılan frezya aroması daha önce önemli bir satış kitlesine ulaşmış olan Pure, Dolce Aura, Dreamlife Bouqet, Lyrical, Goddes ve Haiku Sunset gibi markalarında kullanılmaktadır.

Not: Çok fazla kalıcı olmasını beklemeyin. Çünkü çiçeksi kokular hafif olduğu için kalıcılığı en fazla 2-3 saat olmaktadır. Bu nedenle devam ürünleri ile arada bir kokuyu tazelemeniz gerekir. Bu durum tüm çiçeksi kokularda geçerlidir.

Incandessence EDP Satın Al

Bu muhteşem parfümü ilk defa deneyeceklerin kesinlikle pişman olmayacağını belirtmeliyim. Zaten memnun kalmamanız halinde AVON iade garantisi kapsamında 40 gün içerisinde iade ederek paranızı geri alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz nasıl temin edebileceğimizi görelim. Bunun için 2 farklı seçenek sunulmaktadır. İlk temsilci olarak %33’e varan indirimle alabilirsiniz.

Temsilci Ol, İndirimli ve Hediyeli Satın Al

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirtildiği gibi Incandessence ya da diğer Avon ürünlerini %33’e varan indirimlerle satın almak için şimdi hemen temsilci olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti ya da sipariş verme zorunluluğu yoktur. Temsilci olmayı düşünürseniz aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterlidir. AVON satış lideri arkadaşlarımız sizi arayarak bilgilendirecek ve kaydınızı yapacaktır.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci Olmadan da Satın Alabilirsiniz

Dilerseniz Incandessence ya da diğer Avon ürünlerini biz size gönderelim. Türkiye’nin her yerine talep ettiğiniz ürünleri direkt AVON üzerinden gönderim yapıyoruz. Ödeme yöntemi şimdilik sadece Havale / EFT olup, ödemeniz gerçekleştiğinde siparişiniz en geç 3 gün içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Bu ürünü ya da diğer Avon ürünlerinden satın almak isterseniz 0552 707 65 73 numaralı WhatsApp hattına yazınız.

Avon Incandessence Fiyatı Ne Kadar?

Normal satış fiyatı 92,90 TL olup, kampanya dönemlerinde 49,95 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Fiyatlar her kampanya değiştiği için güncel fiyata katalog üzerinden bakabilir ya da yukarıda vermiş olduğum WhatsApp numarasından sorabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Bu parfümden istiyorum escandense

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.