Avon Prime EDT

2016’da 130. yılını kutlayan Avon özel günlere ayrıca önem verdiğini görüyoruz. Geçtiğimiz kampanya anneler gününe özel ürünler ve indirimleri hazırlarken şimdi ise yaklaşan babalar gününe özel ürün ve indirim fırsatları ile karşımıza çıkmaktadır. Evimizin direği babalarınıza parfüm hediye etmek isterseniz sıcak yaz aylarında en çok tercih edileceğini düşündüğüm bir marka Prime EDT almalısınız. İlk olarak Avon Haziran Kataloğu ile (13 Mayıs 2016) tarihinde satışa çıkacak olan bu muhteşem ürünle sıcak yaz aylarında kalıcı ve ferahlatıcı bir deneyim yaşayacaksınız.

Prime Erkek Parfüm

Odunsu ve Ferahlatıcı Aromalar
Avon erkek parfüm çeşitlerinde özellikle odunsu aromalar yanı sıra sıcak yaz aylarının en çok aranan kokusu ferahlatıcı aromalara ağırlık vermektedir. Güçlü, kendine güvenen ve erkeksi koku denemek isteyenler için sedir ağacı, lavanta ve nane ferahlığı içermektedir. Deniz mavisi renk tonu ile zaten ferahlatıcı ve enerji verici olduğu ilk bakışta anlaşılmaktadır.

Prime Sprey Deodorant Sadece 1 TL
Avon ilk defa satışa sunduğu tüm ürünlerde %50 indirim uygulaması gerçekleştirmektedir. Prime Erkek Parfüm ilk defa satışı onuruna parfümü yarı fiyatına alırken aynı zamanda kokunuzu daha kalıcı olması ve ter problemine karşı 24 saat koruyan sprey deodorant çeşidi sadece 1 TL’ye satılmaktadır. Buradan Avon Temsilcisi arkadaşlara nacizane bir öneride bulunmak istiyorum. Size 0,75 TL’ye gelecek olan bu ürünü hediye etmelisiniz. Yani parfüm alana deodorantı siz hediye edin, böylece müşteri memnuniyeti elde edersiniz.

Aviatör Güneş Gözlüğü %50 İndirimli
Babalarımıza hediye olarak sadece parfüm ile sınırlı kalmayın, bu muhteşem ürünü aldığınızda aynı zamanda babanızın çok memnun kalacağı bir güneş gözlüğü hediye edebilirsiniz. Yazın güneş ışınlarından gözlerinizi korumak için mutlaka UV korumalı bir gözlük kullanmalısınız. Aviatör Erkek Güneş Gözlüğü siyah renkli metal çerçevesi üzerine mavi renkli camları bulunmaktadır. Tasarımı tarif etmek gerekirse daha çok pilot gözlüğü olarak da bilinmektedir.

Bu sayfada bahsi geçen indirim fırsatları 13 Mayıs – 10 Haziran tarihlerinde geçerli olup, bu tarihten sonra fiyatlar ve hediyeler Avon’un belirleyeceği yeni kampanya ile devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.