Avon Today Eternal Esans Parfüm

Today Eternal esans parfüm

Avon’un ilk jel parfümü ile tanıştınız mı? Sadece bir damlası bile gün boyu kalıcılık ve tazeliğini korumaya yetiyor. TTA (Today Tomorrow Alvays) kalitesi ile geliştirilen Today Eternal ve Attraction Addicted 15ml parfümlerin sadece kokusu değil aynı zamanda özünü de teninizde hissedeceksiniz.

Avon Eylül kataloğunda (1 Eylül itibari ile) satışa çıkacak olan Today Eternal esans parfüm, parfüm kullanım alışkanlığınızı baştan sona değiştirecek giri görünüyor. Alışkın olduğumuz kokular gibi kıyafetimiz ve tenimize sıkmak yerine; boyun ve bileklerimiz gibi (nabız noktalarına) 1 damla sürmek yeterli olacaktır.

Parfüm şişesinde 200 damla parfüm özü olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Böylece aldığınız parfümü en az 6 ay kullanma fırsatı bulacaksınız. Hem kalıcı hem de ekonomik bir parfüm deneyimi için geç kalmamalısınız.

Today Eternal Parfüm Satın Al

Today Eternal Parfüm

Temsilci fiyatına (katalogda yazan fiyattan %33 ek indirim ile ) şimdi 206 TL yerine sitemizden 93 TL’ye satın alabilirsiniz. Hem de kapıda ödeme kolaylığı ile PTT kargo Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktadır.

Satın almak için sitemizde bulunan Avon sipariş sayfası ya da 0552 707 65 73 numaralı Avon WhatsApp sipariş hattımızı kullanabilirsiniz. Ürün kodu olarak 97339’u kullanmanız gerekiyor.

Koşulsuz İade Garantisi

İlk defa satın alacağınız için acaba memnun kalır mıyım? Diye düşünebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınıza eminim. Tabii ki beğenmemeniz halinde ise Avon’un koşulsuz iade garantisi ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Today Eternal esans parfümün arkasındaki burunun (geliştiren parfümerin) kim olduğu ile ilgili olarak henüz bir açıklama yapılmadı. Markanın geçmişine baktığımızda ise ilk olarak 2004 yılında Today, 2005 yılında Tomorrow ve Always EDP‘yi master perfumer Olivier Cresp‘in geliştirdiğini görüyoruz.

Sonrasında geliştirilen TTA In Bloom, Diamond, Forever, Gold, Heart, In Lowe, Romantic Voyage, Together,Everything, Celebrate, Amour ve Daydream gibi markalar TTA markası ile geliştirildi. TTA Açılımı Today, Tomorrow Always yani bugün, yarın ve her daim anlamına gelmektedir.

Today Eternal Çiçeksi Kokulardan Oluşuyor

Parfümün içeriğini merak edenler için: Çiçeksi kokulardan oluştuğunu belirtmek istiyorum. Katalogda bergamot, manolya ve sandal ağacı olduğu belirtilse de notalar tabii ki sadece bunlarla sınırlı değildir.

Manolya parfüm kokusu

Üst notalarda bergamot, menekşe ve ayva yer alırken; kalp notasında (orta notalarda) ise manolya, pembe şakayık ve yasemin bulunuyor. Parfüme kalıcılık kazandıran dip notayı ise sandal ağacı ve misk oluşturuyor. Şimdi ana notalar olan bergamot ve manolyayı yakından tanıyalım.

Bergamot

Parfüm her ne kadar çiçeksi olsa da üst notalarda 15 dakikalık ilk süreçte bergamot’un huzur veren, mutlu eden ve stresi azaltan meyveli ve hafif baharatlı tonu ile başlıyor.

Bergamot her an yanınızda

Narenciye alanında önemli bir meyve olan Bergamot: Ana vatanı Hindistan olmakla birlikte, ülkemizin çeşitli bölgelerinde de yetişmektedir. Parfümde kullanılan esans meyvenin kabuğundan elde edilmektedir. Aynı zamanda sağlık alanında da (kanser ağrısını hafifletmek) için kullanılmaktadır. [1]. [2].

Manolya (Magnolia)

Parfümün kalp notasında gün boyu manolya kokusu ile baş başa kalmaya hazır mısınız? Dünyanın en eski çiçekli bitkilerinden biri olan manolya (magnolia) için anlayış sembolü yakıştırması yapılmaktadır. 200’den Fazla manolya çeşidi olduğunu belirtmek istiyorum. [3].

Manolya kokusu sinirleri rahatlatarak stres gibi istenmeyen kötü koşullardan sizi kurtarmaktadır. Sabah parfümü uyguladığınızda gün boyu mutlu bir gün geçirmenize yardımcı olur.

Today Eternal Kullanıcı Yorumları

Today Eternal kullananlar yorumluyor

Her insan gibi sizler de parfümü kullanan insanların görüşlerine kulak vermek istiyorsunuz. Fakat parfüm daha çok yeni olması nedeniyle Türkiye ya da dünya genelinde herhangi bir kullanıcı yorumu bulunmuyor.

Bu parfümü deneyen Avon müşterilerinden görüşlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz. Bunun için aşağıda yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

REFERANSLAR

1.Sowndhararajan, K., & Kim, S. (2016). Influence of fragrances on human psychophysiological activity: With special reference to human electroencephalographic response. Scientia pharmaceutica, 84(4), 724-751.

2. Bagetta, G., Morrone, L. A., Rombolà, L., Amantea, D., Russo, R., Berliocchi, L., … & Corasaniti, M. T. (2010). Neuropharmacology of the essential oil of bergamot. Fitoterapia, 81(6), 453-461.

3. Sarker, S. D., & Maruyama, Y. (Eds.). (2002). Magnolia: the genus Magnolia. CRC Press.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.