Destination Grand Canyon Erkek Parfüm

Sevdiğimiz insanı etkilemenin, dikkatini çekmenin en kolay yolu hiç şüphesiz kullandığımız koku ile daha kolay olmaktadır. Fakat doğru yerde, doğru zamanda seçilmeyen bir koku karşımızaki insanı etkilemek yerine, tercih ettiğiniz kokunun ağır olduğu yönünde şikayet ve eleştiri almanıza neden olacaktır. Özellikle yaz ayları parfüm seçiminde en dikkatli olmanız gereken mevsimdir. Sıcak ve nemli havanın oluşturduğu ortamı kadınlar hafif çiçek kokuları ile aşarken, erkekler içinse özellikle ferahlatıcı aromalar tercih edilmelidir. Yaz aylarına iyice girdiğimiz bugünlerde Avon’dan erkekler için muhteşem bir koku daha Destination Grand Canyon EDT mutlaka denemeniz gereken markalardan biri diyebilirim.

Destination Grand Canyon Perfume

Destination Grand Canyon EDT
Avon Erkek Parfüm kataloğunda nadir bulacağınız bir özellik 3 farklı aroma ile kalıcı, etkileyici ve ferah Destination Grand Canyon EDT odunsu, baharatlı ve tropikal meyveleri içermektedir. Ana maddesini zıt sedir ağacının oluşturduğu kokuda, kadınların karşı koyamayacağı erkeksi çiçek aromaları bulunmaktadır. Özellikle alt notalarında ise çevrenizdeki insanları hayran bırakacak olan ferahlatıcı greyfurt aromaları içermektedir. 75ml kendine özgü şişesi ile aylarca kullanacağınız Destination Grand Canyon Erkek Parfüm diğer markalara göre daha ekonomik olduğunu söyleyebilirim. Normal satış fiyatı 60 TL olup, kampanyaları düzenli takip eden biriyseniz bu çok özel ürünü sizde 26 TL gibi bir rakama alabilirsiniz.

Destination Grand Canyon Roll-on Deodorant
Parfümleri daha etkili kılmak için özellikle ter kokusu ile mücadele etmek gerekir. Bunun için Destination Grand Canyon devam ürünleri arasında terlemeye karşı 24 saat koruma sunan Destination Grand Canyon Roll-On deodorant bulunmaktadır. Bazı kampanyalarda bu ürüne ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Grand Canyon National Park
Türkçe Büyük Kanyon Ulusal Parkı olarak bilinen ve Amerika’nın Arizona eyaletinde bulunan en esi parklardan biridir. İçerisinde bir çok renge sahip olan Kolorado nehri bulunmakta olup, derinliği 1600 metyere kadar ulaşan kanyongenişlik olarak ise 400 metre ile bazı noktalarda 2,5 km olabilmektedir. Yaklaşık 500 km uzunluğundaki kanyonun oluşmasında Kolorado ırmağının en az 2 milyon yıl süreyle yardığına inanılmaktadır. İlk olarak 1540 yılında İspanyol vatandaşı Garcia Lopez de Cardenas tarafından keşfedilen Grand Canyon National Park şuan en önemli turistik yerlerden biridir. Avon’un yeni kokusuna ilham veren bir yer olmuştur.

%55 İndirim Fırsatını Kaçırmayın
Avon Mayıs Kataloğu 2015 ile satışa çıkan kokunuz ilk kampanyaya özel %55 indirimli olup, hemde yanında keyifle kullanabileceğiniz devam ürününe ise sadece 2 TL ödeyerek sahip olmanızı sağlıyor. Kendine güvenen, ilgi çekici ve hayyat dolu erkeklerin kokusunu denemek için geç kalmayın. Unutmayın Avon olarak beğenilmeyen, memnun kalınmayan ürünleri 30 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi ile geri alıyoruz. Sizde memnun kalmadığınız ürünleri temin ettiğiniz site yada temsilciye iade edebilirsiniz. Yeni kokumuzun tüm erkeklere hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni kampanyalarda görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.