Incandessence Kadın EDP

AVON’UN en güzel kadın parfüm markası sizce hangisi? Cevabınız ne olur tam olarak bilmiyorum amma, benim görüşüm Incandessence EDP’nin en iyi 3 bayan parfüm markası arasında yer alacağıdır. Özellikle taze çiçek kokularından hoşlanan biriyseniz mutlaka denemenizi öneririm.

Incandessence EDP

Incandessence Nedir?

AVON’UN sadece kadınlara yönelik olarak geliştirdiği parfüm markalarından biridir. Kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile 2010 yılından beri kataloglarda satış rekorlarına imza attığını belirtmeliyim. Markanın ilk ürünü Incandessence Kadın EDP olup, aradan geçen süreçte Incandessence Glow ve Incandessence Flame satışa sunulmuştur. Yaptığım araştırmalara göre özellikle 25-50 yaş arası kadınların sıkça ve devamlı kullandığı markalar arasında yer almaktadır. Parfümün 50ml standart şişesi yanı sıra 30ml seyahat boyu formu bulunmaktadır. Devam ürünlerinde ise vücut spreyi, vücut losyonu ile sprey ve roll-on deorant çeşitleri bulunmaktadır.

Incandessence Parfüm İçeriği Nasıl?

Parfüm satışa çıktığı ilk dönemde sadece çiçeksi kokular içerirken, şuan çiçek kokularına ek olarak oryantal kokularda ihtiva etmektedir. Özellikle Pur Blanca kullanıcılarının çok sevdiği frezya şimdi Incandessence alt notalarını süslemektedir. Şimdi dilerseniz parfümü böylesine etkili ve çekici hale getiren içeriklerine göz atalım.

Orkide: Son yıllarda Türkiye’de en çok sevilen çiçek türlerinden biri haline gelen orkide aynı zamanda parfümlerinde içeriğini süslemektedir. Dünya genelinde 900’den fazla çeşidi olduğu bilinen orkidelerin hepsinde farklı koku türü bulunmaktadır. Kimi orkideler çok hafif bir kokuya sahip iken, kimileri ise turunçgiller ve hatta indolic kadar ağır yapısı olabilmektedir. Incandessence Kadın EDP içeriğinde kullanılan tür elmas orkidesi olup, fantezi notasında diyebiliriz. Aroma orkidenin çekirdeklerinden elde edilmektedir.

AVON’UN orkide içeren parfümleri sadece Incandessence ile sınırlı değildir. Örnek vermek gerekirse Türkiye’de satıştan kalkan City Rush Glamour ile henüz Avon Türkiye’de satışı firması tarafından satışı yapılmayan So Very Sofia By Sofia Vergara, Orchid & Mimosa ile Orchid ve Vibrand Orchid markalarında orkide kokusu bulabilirsiniz. AVON dışında yine onlarca popüler parfüm markasında orkide kokusu olduğunu görürsünüz. Birkaç tanesini aktarmak gerekirse Euphoria Calvin Clein, Nuit d’Orchidee Yves Rocher ve Passion Struck Victoria’s Secret yine önemli markalardandır.

Beyaz Şakayık: Parfümün orta notalarında yine çok seveceğiniz bir koku olan beyaz şakayık bulunmaktadır. Çok taze çiçek notası olarak da bilinen şakayık Paeonia olarak da bilinmektedir. Avrupa’nın güneyi, Asya ve Kuzey Amerika’da yetiştirildiği için yaklaşık 30 farklı türü bulunmaktadır. Parfüm yapımı yanı sıra sağlık alanında da kullanılmaktadır. Avon Incandessence Kadın EDP dışında ayrıca Avon’un diğer kadın parfüm markaları olan Scent Essence Romantic Bouqet, Haiku Kyoto Flower, Peony Soft Musk, Far Away Paradise, Be Romantic ve Perceive Oasis markalarında yine doyumsuz şakayık kokusu içermektedir.

Frezya: Pur Blanca parfüm kullananların yakından tanıdığı bir hoş koku frezya (freesia) ya da refracta olarak da bilinmektedir. Parfümlerde oluşturduğu canlandırıcı ve romantik etki nedeniyle sıkça kullanıldığını söyleyebilirim. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki linalool ile aynı zamanda ferahlatıcı etkiye sahiptir. Frezya kokusu ilk olarak 1984 yılında satışa çıkan Antonia’a Flowers Perfume (Antonianın Çiçekler Parfümünde) kullanılmıştır. Avon’un kadın parfümlerinde de sıkça kullanılan frezya aroması daha önce önemli bir satış kitlesine ulaşmış olan Pure, Dolce Aura, Dreamlife Bouqet, Lyrical, Goddes ve Haiku Sunset gibi markalarında kullanılmaktadır.

Incandessence Parfüm Satın Al

Bu muhteşem parfüme sahip olmak için size yakın noktada hizmet veren temsilcilere ulaşabilir ya da kendiniz temsilci olarak %33’e varan indirim veya kazanç elde edebilirsiniz. Bu seçeneklere ek olarak AVON Online mağazadan kolayca sipariş verebilirsiniz. Şimdi size en uygun seçimi yaparak işleme devam edebilirsiniz.

Temsilci Ol, İndirimli Satın Al

Incandessence parfüme %33’e varan indirimlerle sahip olmak için temsilci olmanızı öneririz. Kullandığınız ürünleri indirimli alabilir ya da satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Temsilcilik hakkında detaylı bilgi ve 2 dakikanızı ayırarak başvuru yapmak için aşağıda yer alan görsele tıklayınız.

Temsilci Ol

Online Mağazadan Satın Al, Adresine Gelsin

Temsilci ile uğraşmadan almak istediğin ürünlerin adresine gelmesini ister misin? Cevabınız evet ise, Avon Online mağaza tam istediğinize göre bir seçenek olacaktır. Yapmanız gereken ilk işlem aşağıda yer alan butona tıklamalısınız. Açılan sayfada arama kısmında (Ürün adı ve koduyla ara) kısmına ürün adı ya da sipariş kodu olan 33315 yazarak ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünü sepete ekle diyerek satın alma kısmına geçebilirsiniz.

Satın Al

Incandessence Parfüm Fiyatı Ne Kadar?

Normal satış fiyatı 86 TL olup, kampanya dönemlerinde 42,92 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Fiyatlar her kampanya değiştiği için güncel fiyata bakmadan karar vermeyiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017