Türkiye ve Dünya’nın en büyük kozmetik markası ilk olarak parfüm üretimi ile başlamasına karşın tüm aileniz için gerekli ürünlerin üretim ve satışı ile devam etmektedir. Kadn, erkek ve çocuklar için en özel ürünleri %70’e varan fırsatlarla alma imkanı sunuyor. O ürünlerden biride takı modelleri olup, her kampanya yeni tasarımları bulacaksınız. Bu sayfada Avon Panorama dergisinde yer alan ürünleri tanıtacağız. Avon Panorama dergisi bir sonraki kampanya satışa çıkacak ürünleri 3-4 hafta öncesinden tanıtmaktadır. Şimdi hazırsanız satışa çıkacak olan Avon Takı Modellerini tanıtıma geçmek istiyorum.

Avon Ocak Kataloğu 2016 İle Satışa Çıkacak Ürünler
2016 Yılının ilk kampanyası olan Avon Ocak Kataloğu 2016 fırsatları yılbaşı öncesi 25 Aralıkta başlayacak olup, bu kampanya ilk defa göreceğiniz takı çeşitlerini aşağıda bulacaksınız.

kelebekli-toka facility-bileklik kelebekli-kolye delphi-bileklik

at-kuyrugu-tokasi kebelekli-yuzuk harfli-kupe floral-taki-seti

Amelia Kelebekli Yüzük
Kadınların vazgeçilmez aksesuarı haline gelen yüzükler farklı bir boyut kazanıyor. Klasik ürünlerden kurtulmak isteyenler için amelia kelebekli yüzük altın renginde kaplama ile renklendirilmiş olup, 3.2 cm eni 2.8 cm boyutunda zarif görünümlü kelebek süsü bulunmaktadır.

Amelia Kolye
Kelebekler gibi olmak isteyen kadınlara bir diğer önerimiz ise amelia kolye olacaktır. Kolye üzerinde istediğiniz yerine çekebileceğiniz kelebek süsü olup, altın renginde kaplama ve yapay inciler ile tasarlanmıştır. Yaklaşık 80 cm uzunluğunda üretilmiş olup, tüm kadınlar büyük bir zevkle kullanabilir.

Amelia Tel Tokaları
Saçlarınızda kelebek şıklığını yaşatmak isterseniz Amelia Tel Toka çeşitlerini kullanabilirsiniz. 6 cm uzunluğunda üretilmiş toka iki adet üründen oluşmaktadır. Özellikle kız çocukları çok hayran kalacaktır.

Louisa Floral Takı Seti (Kolye + Küpe)
Çiçekler kadınları her zaman mutlu etmiş onlar için vazgeçilmez hale gelmiştir. Kullandığı parfümlerde çiçeksi aromalardan vazgeçmeyen hanımlar takı çeşitlerinde de çiçeksi motiflere önem vermektedir. Sizde böyle bir yapıya sahipseniz size önerimiz Louise Floral Takı Seti olmaktadır. Yaklaşık 50 cm uzunluğundaki çiçek tasarımlı cam taşlar ise dekore edilmiş kolye ve 1.5 cm çapındaki çivi küpeleri mutlaka denemelisiniz.

Felicity Bileklik
Altın fiyatlarındaki artış bilezik takmayı biraz zorlaştırabilir. Bu durumsa size önerimiz özgün bir tasarımı olan Fecility Bileklik olacaktır. Pembe altın kaplama tasarımı ile 1×6.5 cm çapındaki ürünün üst kısmında 5.5 cm uzunluğunda yarı kristal taşlardan dekore edilmiş ön süs bulunmaktadır.

Alicia Harfli Küpe
Son aylarda moda haline gelen isim ve harfli takılar farklı bir boyuta taşınıyor ve kadınların küpe tasarımlarında karşımıza çıkıyor. Alica Harfli Küpe 2×2 cm boyutlarında olup, altın renginde kaplamadan üretilmiştir. Değiştirilebilir ve 18 farklı harften oluşmaktadır. A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, M, N, O, R, S, T, Y, ve Z harfleri tercih edebileceğiniz çeşitler arasında yer almaktadır.

Delphi Bileklik
Özellikle genç kızların vazgeçilmezi haline gelen bileklikler farklı bir tasarım ile gümüş kaplama şeklinde karşımıza çıkıyor. Delphi bileklik her bileğe uygun yapısı ile bileğinize göre ayarlanabilen örgüyle bağlanır. Örgü renkleri 4 farklı seçeneği olup, beyaz, mavi, yeşil ve mercan seçeneklerinden birini alabilirsiniz.

Calista At Kuyruğu Tokası
Saçlarını bağlayanlar genelde bez tokalar kullanmaktadır. Özgün bir toka kullanmak isterseniz Calista At Kuyruğu Tokası lastik yapısının bir bölümü cam taşlarla dekore edilmiş olup, 6 cm uzunluğundaki bu süs zemini altın renginde tasarlanmıştır.2.105 Defa incelendi

Avon Şubat Kataloğu 2016

Ürün Bilgileri

Temsilci Giriş