Çiçek ve benzeri olgular kadınlar için büyük bir önem taşımaktadır. Aslında zaten kadınların kendisi de bir çiçektir. Hayatlarında sürekli yer verdikleri çiçekler aynı zamanda kullandıkları kokularına da yansımaktadır. Özellikle avon parfüm kullanan hanımların %90 gibi büyük bir bölümü çiçeksi ve meyveli kokular tercih etmektedir. Sizde böylesi kendine öz güveni olan kadınlardan biriyseniz Avon Incandessence markasını kullanmanızı öneririz. Henüz kokuyu test etmeden ilk etapta şişesi ile dikkat çeker ya işte Incandessence sizi şişe tasarımı ile hayran bırakacak olup, sonrasında kalıcı ve çekici kokusuna asla hayır diyemeyeceksiniz.

Incandessence Bayan Parfüm

Incandessence EDP
Çiçeksi kokulardan hoşlanan kadınların ortak özelliği romantik oluşudur. Romantik ve zarif kadınların kokusu ise Incandessence EDP olup, yıllardır en çok satılan kadın parfüm markası seçilmektedir. Bu parfümü özel kılan içerikleri Orkide, Frezya ve Sarı Lale olup, daha önce denemediğiniz bir deneyimi yaşayacaksınız.

30ml Seyahat Boyu Şişesi İle Hep Yanınızda
Geçtiğimiz aylarda yenilenen şişesi ile sevenlerinin karşısına çıkan Avon Incandessence EDP standart 50ml ve çanta boyu 30ml botutunda seçenekleri bulunmaktadır. Kokunuzu yanınızda taşımak isteyenler 30ml size özeldir. Çantanız ve hatta cebinizde bile taşıyabilecek kadar zariftir.

Avon Incandessence Lumiere EDP
Uzun yıllar tek ürün olarak satılan kokunuz geçtiğimiz yıllarda yeni üyesi Incandessence Lumiere EDP katılmış olup, fakat 2 yıllık satış sonrası satıştan kaldırılmıştır. Yine sevdiğiniz çiçeksi kokuları içeren bu ürün özellikle tropikal çiçek özlerinden oluşan bir aroması bulunuyordu.

Incandessence Deodorant Çeşitleri
Tüm kadınların gözde markası Incandessence devam ürünleri ilede çok muhteşem bir marka olduğu söylenebilir. Yazın ter kokusuna karşı 48 saate varan korumayı Incandessence Sprey ve Roll-on deodorant çeşitleri ile sağlayabilirsiniz.

Incandessence Vücut Spreyi
Kullandığınız kokunun daha kalıcı ve aha etkili olabilmesi için kullanabileceğiniz Incandessence Vücut Spreyi sürekli tazeleyici bir etki oluşturacaktır. Parfüm yerine bile kullanabilirsiniz.

Incandessence Vücut Losyonu
Bir kokuyu en etkili ve kalıcı hale getirmenin yolu vücudunuzla uyumu olup, bunu özellikle vücut losyonu ile daha kolay elde edebilirsiniz. Incandessence Vücut Losyonu vücudunuza ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken, aynı zamanda daha etkili bir kokuyu vücudunuzun her yerine yaymaktadır.

Incandessence İndirim

Avon’da Bayram Kampanyası
Parlak sarı çiçeklerin muhteşem birleşimi ile ortaya çıkan Incandessence EDP şimdi bayrama özel %50 indirimli satılmaktadır. Avon Temmuz Kataloğu boyunca tüm kadınların gözdesi bu parfümü 69 TL değil sadece 40 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Henüz deneme imkanınız olmadıysa acele etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme