Genç yaşlarda sadece deneme amaçlı başlayan parfüm kullanımı kadınlık duygularının iyice yoğunlaştığı 20’li yaşlar ile daha ileri seviyeye ulaşmaktadır. Bu yaşlarda daha seçici olan kadınlar daha çok kadınsı aromaları tercih etmektedir. Hafif kokulardan hoşlananlar için çiçeksi kokular tercih sebebi iken daha kalıcı etki için şipre aromaları tercih edilmektedir. Kullandığınız parfümde kadınsı yönü ön plana çıkan bir koku arıyorsanız size tavsiyemiz Far Away olacaktır. Avon Parfüm çeşitleri arasında en çok satılan bu koku aynı zamanda bir birinden özel devam ürünleri ile kokunuzun gün boyu teninizde kalmasını sağlıyor.

Far Away Bayan Parfüm

Far Away Bayan Parfüm 50ml (Klasik)
Çiçeksi ve oryantal kokusu ile kadınların asla hayır diyemeyeceği aromaları içeren Far Away EDP aynı zamanda markanın klasik kokusu olduğu söylenebilir. Çanta boyu, klasik ve 100ml boyutundaki şişeleri ile dilediğinize 14 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Far Away EDP özellikle egzotik çiçekler ve sandal ağacının muhteşem aromaları ile zenginleştirilmiştir. Yine aynı şekilde büyüleyici ve ferahlatıcı frezya ile yasemin kokuları ihtiva etmektedir. İlk defa deneyecekler için biraz ağır olduğu söylenebilir.
30ml: 19868 50ml: 20002 100ml: 29462

Far Away Bella EDP
Yine hanımların asla hayır diyemeyeceği 2 aroma çiçeksi ve meyveli kokular özellikle sıcak yaz aylarının bunaltıcı etkisini parfümünüzle muhteşem ortamlara dönüştürmek sizin elinizdir. Çin çiçeklerine ek olarak brezilya baharatları ve tabiki italyan limonunun daha önce hiç yaşamadığınız ferahlatıcı aromasını bulacaksınız. Çok farklı şişe tasarımı ile sevenlerinin karşısına çıkan Far Away Bella Bayan Parfüm ayrıca ekonomiktir.
Sipariş Kodu: 16757

Roll-on Dedoroant
Ter kokusu problemine karşı 24 saat koruma sağlayan Far Away Roll-on deodorant oryantal ve çiçek kokularından oluşmaktadır. Özelliklede her kullanımda tropikal çiçek özlerine hayran kalacaksınız.

Sprey Deodorant
Kullandığınız parfümü daha kalıcı ve etkin hale getirmeniz için sprey Far Away Sprey Deodorant önerilmektedir. Çiçeksi ferah kokular ve amber’in ılık kokusuna asla hayır diyemeyecek hep kullanmak isteyeceksiniz.

Cilt Yumuşatıcı
Diğer parfüm markalarında bulamayacağınız bir devam ürünü Far Away Cilt Yumuşatıcı tropikal meyvelerin ferahlatıcı kokusuna ek olarak vücudunuzda ipeksi bir yumuşaklık meydana getirecektir. Hemde kokunuz daha kalıcı olacaktır.

Işıltılı Vücut Pudrası
Kadınlar için muhteşem kokuları üreten Far Away Işıltılı Vücut Pudrası ile aynı zamanda güzelliğinizide düşünüyor. Özellikle yağlı cilde sahip olanlar için kurtarıcı olan vücut pudrası aynı zamanda kırışık görünümleride kapatıcı özelliği bulunmaktadır. Kuaförler genelde vücuda yapışan kılları temizlemek için ihtiyaç duyarlar.

Satıştan Kaldırılan Far Away Ürünleri
Son yıllarda özellikle en çok tercih edilen iki ürünü satıştan kaldırılmıştır. Onlardan birisi altın kalitesinde olan Far Away Gold olup, diğeri ise daha önce satışına son verilmiş olan Far Away Exotic olduğu görülmektedir. Resmi satışı olmayıp, elinde olan temsilcilerden bir şekilde temin etme imkanınız olabilir.

Far Away Hediye Seti

Far Away Paket Fırsatı
Anneler gününe özel sunulan fırsatlardan biride Far Away EDP paketi olup, 3 üründen oluşan bu özel sete %55 indirimle 105 TL yerine sadece 44,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Özel hediye kutusu ile gönderilen ürün seti içerisinde Far Away EDP 50ml + Vücut Spreyi + Cilt Yumuşatıcı bulunmaktadır. Avon Mayıs Kataloğu kapsamında geçerli olan bu fırsat sadece 15 Mayıs’a kadar geçerlidir. Size en yakın Avon Temsilcisinden bu paketi temin edebilirsiniz.5.522 Defa incelendi

Avon Haziran Kataloğu 2016

Avon Temmuz Kataloğu 2016

Ürün Bilgileri

Temsilci Giriş