Aslında tüm parfümlerin hitap ettiği kesim ve kullanılması gereken yaş aralığı bulunmaktadır. Genç kızlar ve orta yaş kadınlara özgü üretilmiş olan markalardan birisi Celebre EDT olup, tüm kadınların asla hayır diyemeyeceği bir aroma olan çiçeksi kokular ihtiva etmektedir. Kalıcı kokusu ve ekonomik fiyatı ile ilk denemeniz gereken ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Şimdi dilerseniz ürünü daha yakından tanıyalım.

Celebre Bayan Parfüm

Celebre Bayan Parfüm
Kadınların %90’dan fazlası çiçeksi kokuların romantik ortamından hoşlanmaktadır. Celebre EDT çiçeksi ve meyveli aromalar içermekte olup, ana aroması beyaz şeftali çiçekleri ve ferahlatıcı su meyveleridir. Kış üzümü ile romantik ortamları bundan böyle kokunuz ile kolayca hazırlayacaksınız. Celebre EDT fiyatı normalde 55 TL olup, güncel kampanyaları takip eden biriyseniz bazen 19 TL gibi bir ücrete bile sahip olabilirsiniz.
55055

Celebre Deodorant İle Ter Kokusuna Son
Yaz aylarının en can sıkıcı problemi haline gelen terleme ve ter kokusunu artık kafanıza takmayın. Celebre Sprey ve Roll-On deodorant çeşidi ile 48 saate varan koruma sağlıyor. Hemde kokunuzun kalıcılığını artırırken daha uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır. Böylece 2 kat tasarruf yapmış olacaksınız.

Avon Celebre Vücut Spreyi Yenilenin
Kullandığınız parfümü sürekli kalıcı ve uzun süre kullanabilmek için size önerimiz parfümünüz ile birlikte Celebre Vücut Spreyi kullanmanızdır. Sabah bir kere sıkacağınız parfümü gün içerisinde vücut spreyi ile tazeleyin. Böylece kokunuz 24 saat kalıcı olurken çevrenizdeki insanların sürekli dikkatini çekecektir.

Celebre EDT Kullanıcı Yorumları
Karizma: kız arkadaşım bu kokuyu kullanınca çiçek gibi koktuğunu itiraf etmeliyim.

Celebre EDT Bayram Fırsatı 24,95 TL
Severek kullandığınız bu kokuyu hemen şimdi almalısınız. Çünkü %50 indirim fırsatı olup, Avon Temmuz Kataloğu boyunca sürecek bu fırsatı kaçırmayın. İlk defa alacaklar sizde çekinmeyin, alın deneyin beğenmezseniz 30 gün içinde Avon’un koşulsuz iade garantisinden yararlanın.2.221 Defa incelendi

Avon Haziran Kataloğu 2016

Avon Temmuz Kataloğu 2016

Ürün Bilgileri

Temsilci Giriş